Kroonkennels
Think Twice One Man Show (Billy) x Kroonkennels Quail (Tam)
Pups verwacht begin juni.
Pups verwacht begin juni.
Organisatie: | Working Retriever Club Antwerp |
---|---|
Wedstrijd datum: | 16/06/2024 |
Inschrijven voor: | 01/06/2024 |
Land: | Belgium |
Keurmeesters: | Bobby Robertson - Diana Stevens |
Contact Persoon: | Nils De Peuter |
TEAM Mud MastersTeam Captain : Mariska Gerding | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Hond | Ras | Voorjager | Land | Klasse | Resultaat | |
Cerbel Xailor | Labrador Retriever | Dijkkamp Jeroen | Beginners | |||
Chase of Golden Spirit Hunters | Golden Retriever | Van de Wetering lisette | Beginners | |||
Vividi from gold by Together with Joy | Golden Retriever | Doornhein Wilma | Beginners | |||
Venit Vidi et VicitTeam Captain : Gaston Maerievoet | ||||||
Hond | Ras | Voorjager | Land | Klasse | Resultaat | |
Balewood Wilco | Labrador Retriever | Maerievoet Gaston | Beginners | |||
SUSEDALENS Desoto Firedome (Cliff) | Flatcoated Retriever | Sevit Dimitri | Beginners | |||
Wood Fen Gundogs VIPS | Labrador Retriever | Van Milders Bernard | Beginners | |||
De Drie MusketiersTeam Captain : Yolanda van der Steen | ||||||
Hond | Ras | Voorjager | Land | Klasse | Resultaat | |
Bright Bushmills Of Eager Spirit | Golden Retriever | Sanders Ingrid | Beginners | |||
Happy Hurling of Eager Spirit | Golden Retriever | van der Steen Yolanda | Beginners | |||
Nothing Compares of Eager Spirit | Golden Retriever | Bruls Suzanne | Beginners | |||
Puppy LoversTeam Captain : Mario Spruyt | ||||||
Hond | Ras | Voorjager | Land | Klasse | Resultaat | |
Marancha's Dream Veni Vidi Vici | Labrador Retriever | Spruyt Mario | Beginners | |||
Starcreek Viva Victoria | Labrador Retriever | Verheire Ann | Beginners | |||
Woodfen Ulla | Labrador Retriever | Verachtert Maria | Beginners | |||
TEAM Sjampanjuhhh!Team Captain : Hanneke Schrumpf | ||||||
Hond | Ras | Voorjager | Land | Klasse | Resultaat | |
Starcreek Viking | Labrador Retriever | Schrumpf Hanneke | Beginners | |||
Starcreek Viper | Labrador Retriever | Van den Bergh Els | Beginners | |||
Starcreek Vodka | Labrador Retriever | Schmidt Ingrid | Beginners | |||
The 3 yellow onesTeam Captain : Mart vd Wiel | ||||||
Hond | Ras | Voorjager | Land | Klasse | Resultaat | |
Adele vd craneburcht | Labrador Retriever | Dekker Wendie | Beginners | |||
Beautiful Hunter Yale(Hanky) | Labrador Retriever | van de Wiel Mart | Beginners | |||
Kingsdale Meadow Fellow | Labrador Retriever | Kraaijeveld Kerstin | Beginners | |||
Black PowerTeam Captain : Elke Dattenberg-Seifert | ||||||
Hond | Ras | Voorjager | Land | Klasse | Resultaat | |
Claire vom Velthover Winkel | Labrador Retriever | Lenné Nicole Catharina | Open | |||
Deep Impact Brooks | Labrador Retriever | Dattenberg-Seifert Elke | Open | |||
Work for Pleasure Active Leia | Labrador Retriever | Hachenberg Heinz | Open | |||
TEAM Dogs & AperolTeam Captain : Cornelia Tentler | ||||||
Hond | Ras | Voorjager | Land | Klasse | Resultaat | |
Crosshairs Crashing | Labrador Retriever | Crepaz Maria | Open | |||
Qurzeni vom Keien Fenn | Labrador Retriever | Celik Hatice | Open | |||
Rockford v.h. Haesdal | Labrador Retriever | Tentler Cornelia | Open | |||
Black and TanTeam Captain : Annika Dijkhuis | ||||||
Hond | Ras | Voorjager | Land | Klasse | Resultaat | |
Glengad Daley Morris | Labrador Retriever | Dijkhuis Annika | Open | |||
Glengad Demmi | Labrador Retriever | Mak-Reining Greetje | Open | |||
Kingsdale Meadow Daxx | Labrador Retriever | van Delden Lucie | Open | |||
Golden,labs teamTeam Captain : Marijke Pacqueu | ||||||
Hond | Ras | Voorjager | Land | Klasse | Resultaat | |
Chesters'Mill Bess | Labrador Retriever | Verdijck Liliane | Open | |||
Dual's Hope Storming Tedder | Labrador Retriever | Roeten Lynn | Open | |||
Westerkames Nash | Golden Retriever | Pacqueu Marijke | Open | |||
Gouden jachthoorn gangTeam Captain : Wim Nijs | ||||||
Hond | Ras | Voorjager | Land | Klasse | Resultaat | |
Kroonkennel's Payka | Labrador Retriever | Ceuppens Andre | Open | |||
Kroonkennel's Philou | Labrador Retriever | Holemans Gerrit | Open | |||
Lexie - Mirthe | Labrador Retriever | Nijs Wim | Open | |||
Grand Cru PasséTeam Captain : Rob Schmidt | ||||||
Hond | Ras | Voorjager | Land | Klasse | Resultaat | |
Drumindoney first choise | Labrador Retriever | Redant Frank | Open | |||
Starcreek Stanley | Labrador Retriever | Bollen Stef | Open | |||
Starcreek Uhdrac | Labrador Retriever | Schmidt Rob | Open | |||
TEAM " DE WIP "Team Captain : Björn Dillen | ||||||
Hond | Ras | Voorjager | Land | Klasse | Resultaat | |
Hailix Golden Eirish True Blue Tweed | Golden Retriever | Boonen Katrien | Open | |||
Sorrelcott Silver Bullet | Labrador Retriever | Dillen Björn | Open | |||
Taur en Faroth du Pays des Gelfes | Golden Retriever | De Roover Armand | Open | |||
TEAM BIMTeam Captain : Birgit Meyer-Otten | ||||||
Hond | Ras | Voorjager | Land | Klasse | Resultaat | |
Edward Leopold vom Sturmhügel | Golden Retriever | Vogels Michael | Open | |||
Paartal Pionier's Nosy Newton | Flatcoated Retriever | Meyer-Otten Birgit | Open | |||
Rhinefield's Be off the Hook | Flatcoated Retriever | Meyer Ingo | Open | |||
TEAM Dummy DiggersTeam Captain : Willem Schokker | ||||||
Hond | Ras | Voorjager | Land | Klasse | Resultaat | |
Holley Shiftwell v.h. Weemsel | Labrador Retriever | Slutter Lonneke | Open | |||
Laggengill Mutiny (Stokes) | Labrador Retriever | Schokker Willem | Open | |||
Novice FT Winner Holland's Brad of Upperclaws | Labrador Retriever | Schokker Victorine | Open | |||
TEAM no LimitsTeam Captain : Klaus Jeromin | ||||||
Hond | Ras | Voorjager | Land | Klasse | Resultaat | |
Alan Miles of Seaside Amber | Golden Retriever | Jeromin Klaus | Open | |||
Feya vom Höbersbach | Labrador Retriever | Dockner Alexandra | Open | |||
TQ Aleen | Golden Retriever | Eger Uwe | Open | |||
TEAM SchwarzarbeiterTeam Captain : Peter Bartos | ||||||
Hond | Ras | Voorjager | Land | Klasse | Resultaat | |
Anouk vom Steinebach | Labrador Retriever | Höfling Sophie | Open | |||
Cate's William of Little Earls Hill | Labrador Retriever | Tomaszek Susanne | Open | |||
Reedbed Chili Cayden | Labrador Retriever | Bartos Peter | Open | |||
TEAM Thursday choiceTeam Captain : Marcel Touwslager | ||||||
Hond | Ras | Voorjager | Land | Klasse | Resultaat | |
Puck van de Craneburcht | Labrador Retriever | Remeeus Marjolein | Open | |||
Wolfeca Heavy (Hunt) | Labrador Retriever | Touwslager Marcel | Open | |||
Wolfeca Hind ( Hiske) | Labrador Retriever | Jonkmans Sietze | Open | |||
TEAM Van het HaesdalTeam Captain : Carol Bollen | ||||||
Hond | Ras | Voorjager | Land | Klasse | Resultaat | |
Elizabeth Keen v.h. Haesdal | Labrador Retriever | Van der Kroon-Maters Milou | Open | |||
Fenna Kremer van het Haesdal (Lola) | Labrador Retriever | Bollen Carol | Open | |||
Reedbed Adele | Labrador Retriever | Jeske Herman | Open | |||
TEAM Volker HerrmannTeam Captain : Volker Herrmann | ||||||
Hond | Ras | Voorjager | Land | Klasse | Resultaat | |
Chestnut Hunters Chip | Labrador Retriever | Herrmann Volker | Open | |||
Golden Worker Incredible Joplin | Golden Retriever | Dudde Andrea | Open | |||
Kingsdale Meadow Cinnamon | Labrador Retriever | Dierks-Meyer Bernadette | Open | |||
Triple TroubleTeam Captain : John Robin | ||||||
Hond | Ras | Voorjager | Land | Klasse | Resultaat | |
Abenthan Foxx (Jet) | Labrador Retriever | Schweifel Gudrun | Open | |||
Jodie's Labbies Albert Charles | Labrador Retriever | John Robin | Open | |||
Julius vom Wachtberger Ländchen | Labrador Retriever | Raskin Dorothee | Open | |||
Copyright © 2018 - All Rights Reserved - Gundogs.be