Gundogs.be

NL | EN | DE |E-mail   
Goedenmorgen   
 
 
Graceful Attitude
Rassen : Labrador Retriever

Danestone Ebonstone(volle zus van Danestone Tweed Int FT CH) is gedekt in Engeland door FTCH Artistryn Ulrich Gele en zwarte pups verwacht rond 1 april Reserveren kan 0476/264842

Copperlake
Rassen : Golden Retriever

Wij verwachten een nestje pups van Gundog’s Choice Chess en Ighor Flying Kangaroo.
Chess is gedekt op 24 en 25 januari, pups worden verwacht einde maart 2018.
email: info@copperlake.be
Website

 
 
 
 
 

Team_WT_Terhills_Dilsen-Stokkem - 21/06/2015

Team WorkingTest
3 honden per team
3x Novice/Open honden of 3x beginners honden
Max. 20 teams Novice/Open
Max. 5 teams beginners

meer informatie


Organisatie : Belgian Toller Club

Keurmeesters : Roger Wade (UK), Mark Polley (UK, Graham Stanley (UK), Filip Bollen en Lydia Goossens


PlaatsResultaatTeam naam : FINUCO
1282/300Team kapitein : Herrmann Volker
HondRasVoorjagerKlasseLandResultaat
Dark Anouk von der SteinmauerLRArndt ElkeOpen87/100
Cooper from golden lake of miraclesGRMeyer IngridOpen96/100
Starcreek InfinityLRHerrmann VolkerOpen99/100

PlaatsResultaatTeam naam : Team_Reichelt_Heike
2281/300Team kapitein : Reichelt Heike
HondRasVoorjagerKlasseLandResultaat
B. & Int. FTCH Ragweed's KeedLRKoch CarolineOpen92/100
Quick Stepers C'est Viva la VitaLRReichelt HeikeOpen96/100
Quick Stepers CitaliLRLorenz AnjaOpen92/100

PlaatsResultaatTeam naam : serious fun II
3278/300Team kapitein : Thielen Charlotte
HondRasVoorjagerKlasseLandResultaat
Pinedale GayleGRThielen CharlotteNovice94/100
PhilGill's KiteGRDames PhilipOpen91/100
Philgill's KodyGRRas SjaakOpen93/100

PlaatsResultaatTeam naam : Team_Gliem_Nicole
4276/300Team kapitein : Gliem Nicole
HondRasVoorjagerKlasseLandResultaat
Gundog´s Choice Akela CharuGRGliem NicoleOpen94/100
Dancing Queen of Gina`s HomeGRLenßen SabineOpen84/100
Savage Run Heedful AidLRKühn ThomasOpen98/100

PlaatsResultaatTeam naam : Team_Schmidt_Denise
5275/300Team kapitein : Schmidt Denise
HondRasVoorjagerKlasseLandResultaat
Chestnut Hunters Our FreyaLRSmink JanNovice78/100
Ash vom Lohner BrookLRSchmidt DeniseOpen99/100
Happymover Gene-FloydGRJeromin KlausOpen98/100

PlaatsResultaatTeam naam : Fun en dan de rest
6273/300Team kapitein : maerievoet gaston
HondRasVoorjagerKlasseLandResultaat
Flying Kangaroo IghorGRDe Peuter NilsOpen90/100
Gundog's Choice ChessGRMeeusen MarijkeOpen90/100
Kay of the Charmed AngelLRmaerievoet gastonOpen96/100

PlaatsResultaatTeam naam : Team_Helmrath_Thorsten
7270/300Team kapitein : Helmrath Thorsten
HondRasVoorjagerKlasseLandResultaat
Ragweed's TripLRSchneider SabineNovice85/100
Go Back FinlagganLRHelmrath ThorstenOpen97/100
SL JollyChoc´s BaldurLRBlank NadiaOpen88/100

PlaatsResultaatTeam naam :
8266/300Team kapitein :
HondRasVoorjagerKlasseLandResultaat
Quickrunners AidanLRAlhava UllaNovice88/100
Brindlebay NinjaLRDeheyder patsyOpen91/100
Thorn Mill ImpulseGRDeheyder patsyOpen87/100

PlaatsResultaatTeam naam : Team Zonder Naam
9265/300Team kapitein : Buijs Ton
HondRasVoorjagerKlasseLandResultaat
Kroonkennel's JavelinLRBuijs TonOpen87/100
Joon of UpperclawsLRKeersmaekers JacquemineOpen94/100
Didi of the Spring CottageLRVingerhoets PetraOpen84/100

PlaatsResultaatTeam naam : The Golden Worker
10261/300Team kapitein : Boltersdorf Gisela
HondRasVoorjagerKlasseLandResultaat
Golden Worker Best NaomiGRBoltersdorf GiselaOpen90/100
Golden Worker Discovery ColinGRWellmann HeikeOpen86/100
Golden Worker best OdinGRMata Garcia ManuelOpen85/100

PlaatsResultaatTeam naam : Dual,s Hope
11254/300Team kapitein : Van Geel Michel
HondRasVoorjagerKlasseLandResultaat
Dual's Hope Lionheart LRVan Geel MichelNovice85/100
Dual's Hope IamsamLRHeeren JefOpen89/100
Dual's Hope Indeed - Jane FT.CH.LRMichiels RonyOpen80/100

PlaatsResultaatTeam naam : Team_Albrecht_Doris
11254/300Team kapitein : Albrecht Doris
HondRasVoorjagerKlasseLandResultaat
Quickrunners Amazing MajaLRSohn DorisNovice66/100
Dave von der SteinmauerLRAlbrecht DorisOpen94/100
Balu Oscar vom alten Trappisten KlosterLRPerick BeateOpen94/100

PlaatsResultaatTeam naam : Team_Tentler_Cornelia
13250/300Team kapitein : Tentler Cornelia
HondRasVoorjagerKlasseLandResultaat
Golden Worker Discovery DundeeGRJohn PetraOpen94/100
Stoatshead AureliaLRBucca DaniaOpen83/100
Wencke from Sieg-River (Mala)LRTentler CorneliaOpen73/100

PlaatsResultaatTeam naam : WPL 1
14241/300Team kapitein : Debersaques John
HondRasVoorjagerKlasseLandResultaat
Mistybrook ToscaGRDebersaques JohnOpen83/100
Mandaral First EditionFRDe Vriese StefaanOpen84/100
catch of catch can of magic trustFRdegryse hermanOpen74/100

PlaatsResultaatTeam naam : oMFG
15227/300Team kapitein : Svenka Jarka
HondRasVoorjagerKlasseLandResultaat
X-ceptionally Luanne of Mountain Forest GladeGRPhilipp PetraOpen78/100
Agile Kent of Mountain Forest GladeGRSvenka JarkaOpen59/100
Adoring Leo of Mountain Forest GladeGRSchäfer AxelOpen90/100

PlaatsResultaatTeam naam : Team ready-steady-go
16220/300Team kapitein : Kühn Amei
HondRasVoorjagerKlasseLandResultaat
Lennox My Melody of Golden SpiritGRDziambor HubertOpen77/100
Stonehunter Finnish HazelGRBülhoff HeikeOpen84/100
Golden Worker Best BracketGRKühn AmeiOpen59/100

PlaatsResultaatTeam naam : Beer And Fun
17207/300Team kapitein : Kuenen Peter
HondRasVoorjagerKlasseLandResultaat
Cerbel BitternLRHeijtveldt NinaNovice59/100
Insomina (Dougy)GRKuenen PeterOpen77/100
shimanski van het haesdalLRVan den Boogaard PerryOpen71/100

PlaatsResultaatTeam naam : Working Wagging Tails
1283/300Team kapitein : Sintobin Sabine
HondRasVoorjagerKlasseLandResultaat
Covellyn's Black Archer BJChFRVan Hyfte BarbaraBeginners91/100
Gaytonwood Barry SheeneGRDe Zutter JohnBeginners93/100
Flat-Hunter's Strilie Eye CandyFRSintobin SabineBeginners99/100

PlaatsResultaatTeam naam : Blue King
2241/300Team kapitein : Bollen Stef
HondRasVoorjagerKlasseLandResultaat
Lea from Ulysse's SpiritLRFabeck FrançoisBeginners77/100
Liza from Ulysse's SpiritLRVandersmissen MichèleBeginners88/100
Jake of DukefieldLRSiitari HeliBeginners76/100

PlaatsResultaatTeam naam : Team Fox Red
2241/300Team kapitein : Schmidt Nicole
HondRasVoorjagerKlasseLandResultaat
Der Räuber vom Kleinen Hülser BergLRKrebbers HeikeBeginners80/100
Atz vom Angelfeld LRSchmidt NicoleBeginners88/100
Enala vom Kleinen Hülser BergLRMichels AnjaBeginners73/100

PlaatsResultaatTeam naam : Oecher Mädchen
4232/300Team kapitein : Lutterbach Annelie
HondRasVoorjagerKlasseLandResultaat
Honey-Moon aus Aquis-GranaGRLutterbach AnnelieBeginners76/100
Golden Worker Enthusiastic JoyGRHahnengreß UrsulaBeginners86/100
Quaerita ex ChelseaLRLehmler ChristianeBeginners70/100


 

Euregio Gundogs