Gundogs.be

NL | EN | DE |E-mail   
Goedenmorgen   
 
 
Copperlake
Rassen : Golden Retriever

Wij verwachten een nestje pups van Gundog’s Choice Chess en Ighor Flying Kangaroo.
Chess is gedekt op 24 en 25 januari, pups worden verwacht einde maart 2018.
email: info@copperlake.be
Website

Graceful Attitude
Rassen : Labrador Retriever

Danestone Ebonstone(volle zus van Danestone Tweed Int FT CH) is gedekt in Engeland door FTCH Artistryn Ulrich Gele en zwarte pups verwacht rond 1 april Reserveren kan 0476/264842

 
 
 
 
 

WT-Oteppes - 21/03/2009

meer informatie


Organisatie : United Gundog Club

Keurmeesters : Jef Verrees,Jo Serruys,Chantal Goreux



Open (Offene)

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1calle von der steinmauerLRGünther Christine92/100
2Stonehunter Dartmore ConnorGRSchlösser Achim87/100
3Good Luck YankeeGRGolz Petra86/100
4Curley von der SteinmauerLRIx Christiane85/100
5Abbotsross StickLRSchlösser Achim83/100
6Whispering Oaks DuckdancerGRSavels Jef79/100
7unique hunters avonLRZintl Doris77/100
8Berryroam MapleLRBuchholz Pia76/100
9Delfien van de SchamsedijkGRRoelants Cyriel72/100
10Wellington Black Pearl Cherry - LadyFRDeiters Birgit68/100
11Savage Run BreezeLRSchmidt Nicole64/100
NCZéki du Bosquet MignonMayné Roland16/100

Novice (Fortgeschrittene)

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Julis Stjerne Orions' Olliver (Jasper)GRReuter-Gill Judith87/100
2Granate ut'n HüsselhusLRDr. Ahrens Jörg85/100
3Underway IndianaLRKoch Caroline84/100
4Deep Lake FaukeLRCeuppens Andre82/100
5Cricket's AponiGRDiller-Riedner Vivi K.81/100
6Light and Shadow´s EyebrightLRFigge Sabine79/100
7Gunsight`s CreedyLRNickel Rolf77/100
NCTewbell´s A French SunflowerFRSchug Claudia70/100
NCOriole Cottage NoahLRde Koningh Esther70/100
NCLight up my life Cracker JackGRLüders Kirsten69/100
NCDonna van de SchamsedijkGRAdriaenssen Josee66/100
NCFlying Kangaroo GalloGRRoelants Cyriel64/100
NCCaro of Semmlers Black TreasureFRRain Kevin63/100
NCEros of Lucifers DelightLRMorel Frank63/100
NCOwlet's MentorBendz Karin63/100
NCFloche of Mystirious PrideLRDereze Julien58/100
NCConneywarren WarnerLRGolz Michael56/100
NCLux. Jeugd Ch. Darko Van Joan's HoeveGRVerniers Geert38/100

Initiatie (Anfänger)

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Rainbowsflight Amazing AnthonyFRPörsch Bernd91/100
2Janna von der Hollen-HardtLRGaby Greese 88/100
3Rocket Star GypsiLRVangoidsenhoven Bart 86/100
4Braidenvale CurraghLRKnechtel Matthias81/100
4Starcreek GypsyLROhletz Ralf81/100
6Sparkfield TrishLRGrond Gabi80/100
6Danielle von der SteinmauerLRSohn Doris80/100
6Blanche from golden lake of miraclesGRHinker Caroline80/100
9Ambra vom Forsthaus AugustdorfLRSicking Heinrich70/100
10Bewitch Farah of Golden AttentionGRHermsdorf Heike62/100
11Moon Worker's ErosFRCleenwerck Martin47/100
NC CBRTheuerkauf Norbert70/100
NCOwlet's CayenneGRRoland Mayné 65/100
NCBlack Impression EspritFRNietz Konny 65/100
NCAngelina von der Haler HeideLRHülsemann Walter61/100
NCVesterlyng's DukeGROhletz Sylvia61/100
NCGolden Worker Challenge GeorgiaGRSeidel Sabine56/100
NCGordon from Ulysse's SpiritLRFagot Arlette49/100
NCLight up my Life Eleanor RigbyBach Marion40/100

 

Euregio Gundogs