Gundogs.be

NL | EN | DE |E-mail   
Goede namiddag   
 
 
Rocket Star
Rassen : Labrador retrievers

Rocket Star Kara x FTCH Levenghyl Malusi
De pups worden verwacht rond 9 mei’18

Graceful Attitude
Rassen : Labrador Retriever

Danestone Ebonstone x FTCH Artistryn Ulrich
Geboren op 31/03/2018. Nog enkele zwarte reutjes beschikbaar. Meer info 0476/264842

 
 
 
 
 

WT-Geel - 7/06/2009

meer informatie


Organisatie : Golden Retriever Club Belgium

Keurmeesters : Lydia Goossens & Patsy De Heyder Lydia Goossens & Patsy De Heyder , Stefaan Bollen, Filip Bollen,Ton Buijs & Jef Verrees



Open (Offene)

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Jester my Melodie of Golden SpiritGRSchulz Frederik98/100
2Emilia-Ansi von den BestthorritzenFRBülhoff Heike97/100
3Millers Square JochemLRWeski Ger96/100
4calle von der steinmauerLRGünther Christine90/100
5Starcreek EdicoLRSmink Jan88/100
6Berryroam MapleLRBuchholz Pia84/100
7Abbotsross FlynnLRBartos Peter83/100
8Fellow v.'t KieftendorpLRAkkerman Leon78/100
9FT Ch. Starcreek AngelLRde Koningh Esther65/100
NCMillers Square Jack's JasonLRMaaskant Peter80/100
NCTewbell´s A French SnapdragonFRHeisel Ellen71/100
NCAbby from golden lake of miraclesGRHinker Caroline70/100
NCSavage Run BreezeLRSchmidt Nicole69/100
NCAdrian Carlos bring Light in my LifeGRJeromin Beate69/100
NCFlavioclyd d'ElbroosjaGRRoos Jan67/100
NCWork and more DillionLRSeipel Detlef65/100
NCHolway RhapsodyGROostveen Franciscus G.62/100
NCGood Luck YankeeGRGolz Petra62/100
NCEdison of DukefieldLRSchwieren Betty54/100
NCTewbell's A French ChallengeFRLampey Claudia41/100
NCMarco Polo vom GerretsfeldLRDesing Birgit27/100
NCStanzes Golden EasyGRBalzer Stephan12/100

Novice (Fortgeschrittene)

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Freebooter of the Charmed AngelLRvan Soest Marianne97/100
2Stonehunter El Purio DonnGRSvenka Jarka95/100
3Fellow of the Charmed AngelLRHeijmans Rinus94/100
4Febe of Angels CourtLRVan loo Kris93/100
4millers square gwenLRc.schormans cees93/100
6Flying Flap Ears Bramble.LRArends Catrin89/100
7Joryland´s Black JackLRBücker Katrin87/100
8Blow, Northern Wind FigoLRJeromin Beate84/100
9Stonehunter Emperado PaulGRDahm-Hau Ulla83/100
10Elder's Ebony von der Velsener MarkGRFaßbender Gerd82/100
11More Tail More Fun,s Golden KulayGRvan Zundert Sonja78/100
12Julis Stjerne Orions' Olliver (Jasper)GRReuter-Gill Judith75/100
13Colin van 't Hof PierlapontGRwallaert etienne73/100
14Gamequest After All Adonis MacGRKooyers Theo62/100
NCHope vom JüttwangLRSchäfer Axel80/100
NCAutumn Hail of the Robin's NestGRAus dem Kamen Han78/100
NCStonehunter Eagle Red AemieGRWagnitz Ute75/100
NCCaro of Semmlers Black TreasureFRRain Kevin74/100
NCAdam from golden lake of miraclesGRMeyer Ingrid70/100
NCDeep Lake FleurLRDekkers Mathe70/100
NCTurbulent Twister of Mountain Forest GladeLREwert-Neuber Rita66/100
NCLux. Jeugd Ch. Darko Van Joan's HoeveGRVerniers Geert64/100
NCSparkfield TrishLRGrond Gabi61/100
NCCh B Lux Int F Fireheart Jelle's DarwinNSDTRHuysmans Jelle59/100
NCLight up my life Cracker JackGRLüders Kirsten57/100
NCGamequest After All Amice JasonGRVos Marja36/100
NCTewbell´s A French SunflowerFRSchug Claudia10/100

Initiatie (Anfänger)

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1QUICK STEPERS ABENALRPeters Hans96/100
2Rainbowsflight Amazing AnthonyFRPörsch Bernd94/100
3Vidar Solveig van de BleckinkhofGRDings Rob93/100
4Dave von der SteinmauerLRAlbrecht Doris92/100
4Keep an eye on AHA's AmadeusFRGawlik Silvia92/100
6Cool Marker's DuneGRBerbee Ingrid90/100
7Rocket Star HectorLRVan Der Stelt Paul89/100
8Life My Melodie of Golden SpiritGRBalzer Claudia88/100
8Gleen Mhor's FayaGRKesselring Wilma88/100
10Juno Grand EarlLRJonge Aart87/100
11Rocket Star GorkiLRVan Der Stelt Paul84/100
11Gundog´s Choice AmosGRPimpl Annette84/100
11FT CH. Deep Lake GrondoLRVivijs Pieter84/100
14Danielle von der SteinmauerLRSohn Doris83/100
15starcreek GameLRVermeersch Geert82/100
16Emo of RidersfortGRDuyck Xavier80/100
17Keep an eye on AHA's AellaFRDeiters Birgit79/100
18Cloud Dancer's Pure PassionFRDevriendt Danny73/100
19Blanche from golden lake of miraclesGRHinker Caroline69/100
20Go Back TweedLRNeuber Irene61/100
NCClassic Lab's Basic BrixLRKeijzers-Becht Wil84/100
NCChampion Rayleas My Guy GRBernaert Wim79/100
NCStarcreek GypsyLROhletz Ralf75/100
NCFilius Feyvel von der Velsener MarkGRGlaser Kirsten75/100
NCEnki `s Espo von BauernhirschtalGRKromat Christian70/100
NCLunaLRDames Philip67/100
NCLeni my Melodie of Golden SpiritGRRingel Kathrin56/100
NCCaoimhe vom WildförsterseeFRvon Spee Nicole53/100
NCBewitch Farah of Golden AttentionGRHermsdorf Heike47/100
NCGillie from Ulysse's SpiritLRBos Jan Willem46/100
NCArecas Hunter of Dreams BeatlesFRSchug Erwin45/100
NCDark Anouk von der SteinmauerLRArndt Elke39/100
NCLaboriginals Just for funLRSchellens Fred36/100
NCDark Devotion Northern NaiadFRSauer Marianne33/100
NCLittle Game Hunter FlickaLRTroch Anny21/100

 

Euregio Gundogs