Gundogs.be

NL | EN | DE |E-mail   
Goedenacht   
 
 
Copperlake
Rassen : Golden Retriever

Wij verwachten een nestje pups van Gundog’s Choice Chess en Ighor Flying Kangaroo.
Chess is gedekt op 24 en 25 januari, pups worden verwacht einde maart 2018.
email: info@copperlake.be
Website

Graceful Attitude
Rassen : Labrador Retriever

Danestone Ebonstone(volle zus van Danestone Tweed Int FT CH) is gedekt in Engeland door FTCH Artistryn Ulrich Gele en zwarte pups verwacht rond 1 april Reserveren kan 0476/264842

 
 
 
 
 

WT-Lubbeek - 10/04/2010

meer informatie


Organisatie : Belgian Labrador Retriever Club

Keurmeesters : Bobby Robbertson (GB),Joe Mc Givern (GB),Patsy Deheyder,Fons Exelmans,Chantal Goreux



Open (Offene)

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Jester my Melodie of Golden SpiritGRSchulz Frederik95/100
2Golden Worker Best NaomiGRBoltersdorf Gisela88/100
3Whispering Oaks DuckdancerGRSavels Jef81/100
4Swallowsflight Coal EbbyFRRitz Birgitt72/100
4Flavioclyd d'ElbroosjaGRRoos Jan72/100
6Stonehunter Dartmore ConnorGRSchloesser Eveline70/100
7Deep Lake GeorgesLRBrutsaert Diederik66/100
8Abbotsross SanneLRHoogewoud Dory63/100
NCThornmill ForestGRMaelfait Geert80/100
NCBerryroam MapleLRBuchholz Pia72/100
NCUnderway IndianaLRKoch Caroline70/100
NCWork and more DillionLRSeipel Detlef65/100
NCJulis Stjerne Orions' Olliver (Jasper)GRReuter-Gill Judith65/100
NCDeep Lake FleurLRDekkers Mathe57/100
NCAbbotsross Broadway's IrisLRHoogewoud Rauk54/100
NCFTCH Ffynongain LinconLRImbrechts Dave5/100
NCFellow of RidersfortLRQuackelbeen Freddy14/100

Novice (Fortgeschrittene)

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Abbotsross BangorLRSlijkhuis Henk99/100
2Dave von der SteinmauerLRAlbrecht Doris95/100
3Danielle von der SteinmauerLRSohn Doris93/100
4Rocketstar GafsaLRWeltens Gilbert92/100
4Sparkfield TrishLRGrond Gabi92/100
6Deep Lake FaukeLRCeuppens Andre87/100
6Angelina von der Haler HeideLRHülsemann Walter87/100
8Gunnar-Sian von den BestthorritzenFRGeerlings Dick86/100
9Vidar Solveig van de BleckinkhofGRDings Rob80/100
10Clockburn ClydeGRMaelfait Jonas79/100
11Amigo dream of FlowergardenLROhletz Ralf74/100
12Carefull Candy of Gina's HomeGRSimons Marion73/100
13Braveur Unique ChiliGRGrond Bianca71/100
16Hope vom JüttwangLRSchäfer Axel62/100
NCAmistar Abby in Memory of AtomicGRGehrmann Susanne67/100
NCFirefly of the charmed angelLRKetels Erwin64/100
NCLux. Jeugd Ch. Darko Van Joan's HoeveGRVerniers Geert55/100
NCMore Tail More Fun,s Golden KulayGRvan Zundert Sonja50/100
NCMiklaus Yvie FinnGRGehrmann Susanne47/100

Initiatie (Anfänger)

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Go Back BeaulyLRSchmidt Rob97/100
2Dancing Queen of Gina`s HomeGRLenßen Sabine93/100
3Starcreek GundogLRLoo van Rik93/100
4Daya von der SteinmauerLRSchumann Klaus92/100
5Caja vom alten TrappistenklosterLRDierks-Meyer Bernadette90/100
5Stonehunter Finnish HazelGRBülhoff Heike90/100
7Madoc my Melodie of Golden SpiritGRHülsken Tanja89/100
7Go Back AnnanLRvan Soest Marianne89/100
9Deep Lake HelenLRRedant Frank86/100
10Dreamlike Easy Flying FjellGRBerger Brita85/100
12Whispering Oaks Golden PawsGREekma Boukje82/100
14Champion Rayleas My Guy GRBernaert Wim79/100
15Athlinne of natures gardenLRIx Christiane78/100
16Renssor can do it CedarGRMüller Karsten73/100
22Alia von der Meerkamper ScholleFRRitz Birgitt58/100
NCFircone Creek LocoLRVingerhoets Petra85/100
NCQuerfeldein AzurLRTrahms Kristina82/100
NCClockburn BorisGRDionys Erik73/100
NCGo Back ClydeLRGoudriaan Richard66/100
NCCloud Dancer's Pure PassionFRDevriendt Danny65/100
NCAdventure times AlunaLRHerrmann Volker63/100
NCConneywarren TrainLRSchloesser Achim62/100
NCKeep an eye on AHA's AmadeusFRGawlik Silvia52/100
NCGaio-Noah umbra fidaFRMarotta Sylvia36/100
NCwagging tails the second shot (emma)FRgarreyn josette29/100

 

Euregio Gundogs