Gundogs.be

NL | EN | DE |E-mail   
Goedenmorgen   
 
 
Graceful Attitude
Rassen : Labrador Retriever

Danestone Ebonstone(volle zus van Danestone Tweed Int FT CH) is gedekt in Engeland door FTCH Artistryn Ulrich Gele en zwarte pups verwacht rond 1 april Reserveren kan 0476/264842

Copperlake
Rassen : Golden Retriever

Wij verwachten een nestje pups van Gundog’s Choice Chess en Ighor Flying Kangaroo.
Chess is gedekt op 24 en 25 januari, pups worden verwacht einde maart 2018.
email: info@copperlake.be
Website

 
 
 
 
 

WT-RTT - 11/06/2011

Entries until 21th of May

meer informatie


Organisatie : Retriever Trainings Treff e.V

Keurmeesters : Filip Bollen (B), Sara Gadd (UK), Gaynor Gent (UK), Lydia Gossens (B), Lynn Stringer (UK), Malcolm Stringer (GB), Mike Tallamy (UK)



Open

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Dreamlike Easy ElliotGReberhardt jochen92/100
2Kansas my Melodie of Golden SpiritGRSoons Petra88/100
3Bäverasens ZebGRSoons Petra87/100
4Autumn Fay of echanted gardenGRBusch Jürgen84/100
4Spencer vom GerretsfeldLRBeyer Dirk84/100
6Elder's Ebony von der Velsener MarkGRFaßbender Gerd80/100
7Duckflight Autumn GaleGRZvolsky Norma77/100
8Dreamlike Easy ChaplinGRKühn Thomas75/100
8Stonehunter El Purio DonnGRSvenka Jarka75/100
NCCool Marker`s AngelGRTheuerkauf Norbert73/100
NCTaff Stoke of Mountain Forest GladeLRRohm Heike73/100
NCBerryroam MapleLRBuchholz Pia70/100
NCGolden Worker Best BracketGRKühn Amei69/100
NCGolden Worker Angel's AcyGRTeutenberg Atze69/100
NCFlavioclyd d'ElbroosjaGRRoos Jan68/100
NCChief Joseph vom ThelenhofLRVogel Klaus67/100
NCAngelina von der Haler HeideLRHülsemann Walter67/100
NCGolden Worker best OdinGRMata Garcia Manuel66/100
NCAnuschka von der Elmpter-KapelleLRLemke Sandra65/100
NCFellow v.'t KieftendorpLRAkkerman Leon62/100
NCGolden Worker Best NaomiGRBoltersdorf Gisela62/100
NCAbby from golden lake of miraclesGRHinker Caroline61/100
NCSwallowsflight Coal EbbyFRRitz Hans Günter55/100
NCShimmering Shadow AuroraFRBoth-Trombelli Ulrike51/100
NCQueenhill MadocGRZvolsky Norma49/100
NCLost and Found BoLRZintl Michael48/100
NCBlanche from golden lake of miraclesGRHinker Caroline47/100
NCGunnar-Sian von den BestthorritzenFRGeerlings Dick45/100
NCTewbell´s A French SnapdragonFRHeisel Ellen41/100
NCKolja von Tobi's Golden LanaGRPaul Bettina40/100

Novice

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Hijack of 't Angels CourtLRCamps Kris91/100
2Daya von der SteinmauerLRSchumann Klaus88/100
3Ally of Nature's GardenLRKlein Karin87/100
4Bajazzio Chester from golden lake of miraclesGRHeidelauf Gabriele86/100
5Die-Jette vom Heveser HoffLRBaukrowitz Susanne83/100
6X-Factor Jayne Of Mountain Forest GladeGRHolkeboer Yvonne82/100
7French-Quarter-Friend's AquarelleFRHeckmann Antoinette81/100
8Starcreek GundogLRvan Loo Rik79/100
9Kroonkennel's HarveyLRBuijs Ton77/100
9Keep an eye on AHA's AmadeusFRGawlik Silvia77/100
11Duckflight BenelliGRHoffs Cyra74/100
11Adventure times AlunaLRHerrmann Volker74/100
13Twilight Star's Kiss of Fame 'N' FortuneFRMarz Hermann73/100
14EmmaLRPieters Jos72/100
15Dianna Paula v. d. SteinmauerLRRommerskirchen Ulrike71/100
16Fuchur`s Golden EwalottaGRHelfrich Birgit70/100
17Dark Anouk von der SteinmauerLRArndt Elke69/100
19SL Jollychoc`s Anuschkas AmberLRKampmann Linda67/100
22Dancing Queen of Gina`s HomeGRLenßen Sabine65/100
23Jannis von der Hollen-HardtLRFrömbling Petra64/100
23Vesterlyng's DukeGROhletz Sylvia64/100
26Golden Worker Challenge IndianaGRSchröder Helmut62/100
29Nightingale's Fellow Happy Hunter Dijou's HeroGRFünfzig Björn57/100
NCAnnik-Elsa vom GutshofsbergLRWilmes Matthias69/100
NCRocket Star IsidoorLRVangoidsenhoven Bart 67/100
NCDianas Nike von der WegwarteLRBrinkmann Christian66/100
NCKarusha my Melodie of Golden SpiritGRBerger Petra64/100
NCLight and Shadow´s FilipendulaLRWarich Bernadette61/100
NCNatural Born Hunters Agon ApolloLRBOELTER Elisabeth59/100
NCSL JollyChoc´s Anuschkas AmyLRLemke Ralf56/100
NCWork and more Excellent EykoLRGottlieb Kurt Robert55/100
NCEnji aus Aquis-GranaGRLutterbach Annelie53/100
NCWork and more Dinsmore "Fish"LRSchitthelm Ninette51/100
NCAlia von der Meerkamper ScholleFRRitz Birgitt51/100
NCConneywarren ZitaLREberhard Heike51/100
NCBalou of Catwiesels WhirlwindGRBoettner Ute49/100
NCCheslabben Doodle DawgCBRKaren Stefanie47/100
NCBrady vom Sandhorster LoogLRSahlbach Andreas42/100
NCFlying-Flap-Ears BendixLRKoppel Maria40/100
NCCaruso vom LenzentalGRVondenbusch Marion40/100
NCBraveur Unique ChiliGRGrond Bianca39/100
NCWork and more Early ElsaLRKoch Astrid35/100
NCZebulons ChorizoFRSchaper Claudia34/100
NCAreca's Hunter of Dreams AquaFRCoenen Astrid33/100
NCBerryroam TulipLRBuchholz Pia30/100
NCClara vom WildörsterseeFRHöffken Ingrid29/100
NCGolden Worker Best BrandonGRHeld-Adomeit Susanne29/100
NCSaxaphone John SmithsLRBos Elly26/100
NCArecas Hunter of Dreams BellefireFRCoenen Walter13/100
NCHuels' Hunters Behind Brown EyesLRKautz-Freimuth Sibylle06/100
NCElly von der AtterseewelleLRMaier Stefan04/100

Initiatie

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Rainbowsflight Charming CompanionFRLeimbach Brigitte99/100
2Jolly good worker Aimees TaylorFRPozek Anja98/100
3Nimble Taiga my Melodie of Golden SpiritGRTreu Tanja96/100
4Thorn Mill ImpulseGRDeheyder patsy95/100
5Gleen Mhor's Nele (Ejby)GRBecker Gabi94/100
6Duckflight ChaffinchGREllerbrock Tanja93/100
6Collin from golden lake of miraclesGRSoons Petra93/100
6Rivercross A Red Hot Chili PepperGRGrote Marion93/100
6Vive la Vie, BabetteGRJung Stephan93/100
6Alpin Hunter's AmbraLROsthoff Isabel93/100
11Diego D'Aspe et D'OssauGRSkowronek Claudia92/100
12Brindlebay NinjaLRDeheyder patsy91/100
12Henri vom Sandstedter MoorLRKämpchen Anna-Katharina91/100
12Black Magic of Hell's BaheejaFRHell Markus91/100
15Whispering Wind Flying FlapjackFRJebsen Kristof90/100
16Janfran Captain ConnorLRCelik Hatice89/100
16Dusty von der Alstätter WassermühleLRSengl Monika89/100
18Flying Kangaroo IghorGRDe Peuter Nils87/100
19X-treme Sverre of Mountain Forest GladeGRSoethof Andrea86/100
20Duckflight CapercaillieGRDüber Sonja81/100
20Dear Romy of Calimero's CastleGRAmsberg Nadine81/100
22Golden Worker Discovery DundeeGRJohn Petra80/100
23Black Mica's For Pure PassionFRMarz Heike78/100
23Blue Sky My Golden Future DreamGROhlig Rita78/100
26Active Naomi of Lorenzo´s MemoryLRBehr Gabi75/100
27Allegra vom kleinen Hülser BergLRDistelrath-Karrenberg Pia74/100
28Easy Leo aus dem Langeler BogenGRSchröder Frank73/100
29Big Meyers LucieLRKarst-Seidel Birgit71/100
31Duckflight Crested LarkGRGeerlings Anja70/100
33Omero von Tobi´s golden LanaGRJost Claudia69/100
NCGolden Worker Discovery VirginiaGRBüdenbender Claudia78/100
NCRivercross A Flamegold BlizzardGRDüber Michael71/100
NCTeammate Cameron CalisLRvan Zeeland Verena70/100
NCJodie of Don's CottageGRGasterstädt Nicola69/100
NCGräfin von Westerholts DuncanLRHein Melanie68/100
NCChaplin from golden lake of miraclesGRBrauer Katharina67/100
NCNinfea di Calfa's GemmaLRPecha Iris66/100
NCCheslabben IcebreakerCBRRadenacker Wolfgang66/100
NCLa-Luna's Starlight Caprice Pina ColadaLRVestweber Johanna65/100
NCFIGO BY MY SIDEGRSpecht Dörthe36/100
NCUrmel vom AngelfeldLRBerghaus Charlotte30/100

 

Euregio Gundogs