Gundogs.be

NL | EN | DE |E-mail   
Goedenacht   
 
 
Copperlake
Rassen : Golden Retriever

Wij verwachten een nestje pups van Gundog’s Choice Chess en Ighor Flying Kangaroo.
Chess is gedekt op 24 en 25 januari, pups worden verwacht einde maart 2018.
email: info@copperlake.be
Website

Graceful Attitude
Rassen : Labrador Retriever

Danestone Ebonstone(volle zus van Danestone Tweed Int FT CH) is gedekt in Engeland door FTCH Artistryn Ulrich Gele en zwarte pups verwacht rond 1 april Reserveren kan 0476/264842

 
 
 
 
 

WT-Eindhout-Laakdal - 03/06/2012

meer informatie


Organisatie : Golden Retriever Club Belgium

Keurmeesters : Patsy Deheyder, Filip Bollen, Stef Bollen, Lydia Goossens, Thomas Bouy



Open

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Life My Melodie of Golden SpiritGRBalzer Claudia79/100
2Angelina von der Haler HeideLRHülsemann Walter73/100
3FT Ch. Deep Lake IconLRVerachtert Maria73/100
4Thornmill FlashlightGRBostyn Dorin72/100
5Whispering Oaks GeronimoGRScholten Geert70/100
NCFT Ch. Woodquarter Gundogs' AlabamaLRTomcová Michaela71/100
NCcooper v.d.vaortkaantLRvan de Wiel Mart71/100
NCStarcreek EdicoLRSmink Jan69/100
NCHenry of the Charmed AngelLRHeeren Jef66/100
NCGolden Worker Best NaomiGRBoltersdorf Gisela64/100
NCQ-Leeloo vom SchwarzbachtalCBRBreuer Helmut62/100
NCGo Back TweedLRNeuber Irene57/100
NCX-Factor Jayne Of Mountain Forest GladeGRHolkeboer Yvonne55/100
NCLost and Found BraveLRPappenheim Susanne52/100
NCDeep Lake HoneyLRde Koningh Esther51/100
NCBajazzio Chester from golden lake of miraclesGRHeidelauf Gabriele49/100
NCFlying Kangaroo GalloGRRoelants Cyriel46/100
NCMiss QuintyGRRomberg-van Dam Petra44/100
NCFlavioclyd d'ElbroosjaGRRoos Jan41/100
NCThorn Mill FalconGRSantens Michel19/100

Novice

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Heaven Of The Charmed AngelLRKetels Erwin93/100
2Cooper from golden lake of miraclesGRMeyer Ingrid86/100
3Zebulons Forever Dharma - DazzleFRBoerjan Nathalie85/100
4Flying Kangaroo IghorGRDe Peuter Nils84/100
5Goodwill Hunters Crazy HobbitGROrbat Birgit82/100
5Deep Lake IanaLRRedant Frank82/100
7Hawk of UpperclawsLRScheurleer Rebecca81/100
8Born-Flat Black LaceFRStrubbe Geert78/100
9Alina vom Kleinen Hälser BergLRBeumeler Heinz-Wilhelm73/100
10Colombine from golden lake of miraclesGRHinker Caroline66/100
11Amira vom Kleinen Hülser BergLRMichels Anja61/100
12Ivy vom Keien FennLRBroich Oliver58/100
13Alia von der Meerkamper ScholleFRRitz Birgitt56/100
NCThorn Mill ImpulseGRde prins werner78/100
NCInt. FTCh. Blackthorn Ireneus (Fix)LRScesny Rainer70/100
NCHoshi of the Charmed AngelLRmaerievoet gaston69/100
NCRocket Star IzyLRVan Der Stelt Paul68/100
NCLoyal Arrow v.d. Hooydam HoeveLRvan Klooster José61/100
NCZaniri's Cambie at RavengoldGREwert-Neuber Rita59/100
NCRenssor can do it CavenGRWechtenbruch Heike49/100
NCAnn Amber ArletstarLRDiekmann Ralph46/100
NCRenssor Evilicious ElijahGRMüller Karsten44/100
NCCatch me if you can ChuckLRWruck Udo35/100
NCDual's Hope Irish Blask FlashLRVan Geel Michel28/100
NCHarry of 't Angels CourtLRJetten Wiel20/100
NCStarcreek InfinityLRHerrmann Volker10/100

Initiatie

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1SL JollyChoc´s BaldurLRBlank Nadia100/100
2FT Ch. Ann Amelia Arlet StarLRTomcová Michaela99/100
3Agile Kent of Mountain Forest GladeGRSvenka Jarka97/100
4Joon of UpperclawsLRKeersmaekers Jacquemine95/100
5Beautiful Hunter Amazing AngelLRDekker Wendie93/100
6Hope Town of Gina's HomeGRLenßen Sabine92/100
6Delighted Hunter Active AylaLROhletz Ralf92/100
8James des Quatre CyprèsLRCelis Bart91/100
9Kroonkennel's JonesLRVangoidsenhoven Bart 90/100
10Leaworthy TonyLRJonge Aart89/100
10Dual's Hope JanneLRDe Herdt Tom89/100
10Kroonkennel's JoyLRExelmans Fille89/100
10Braveur Funky (Sep)LRStroomenbergh Peter89/100
14Gundog's Choice ChessGRMeeusen Marijke87/100
14Johanna vom Hülser BruchLRHolstein ilona87/100
14Speed´n Style Apricot LilyenLRBuisman Andrea87/100
17Chesdale AlpinaCBRBreuer Beate86/100
18SL JollyChoc´s BelunaLRLemke Sandra83/100
18Philgill's KodyGRRas Sjaak83/100
20Starcreek JarkoLRCrabbé Herman82/100
20Happymover Gene-FloydGRJeromin Klaus82/100
22Happymover GromitGRHelge Dolf78/100
23Wencke from Sieg-River (Mala)LRTentler Cornelia75/100
24ImdarwinjrNSDTRSavels Lindsay71/100
NCAlpin Hunter's AmbraLROsthoff Isabel80/100
NCGift of Wheatons JustfrodoGRPacqueu Marijke78/100
NCPartridg's meadow AidanLRBecker Carina75/100
NCAlliance de la Vie ThunderclapNSDTRHoornaert Isabel71/100
NCHouston of Gina´s HomeGRHüppmeier Nadine67/100
NCPhilGill's KiteGRDames Philip66/100
NCGrandeur de la Chasse Aimee (Terra)GREggen Elise66/100
NCFaithful Linus of Gina´s HomeGRBoegershausen Hans Andreas66/100
NCAdrian-Louis von der NiederungGROhm Birgit54/100
NCElinor vom GiesebrinkGRZiebell B.47/100
NCFlo-Flottante des Bruyères de ServièreGRBoonen Katrien45/100
NCAlice von der AlteburgLRRübenach Olaf43/100
NCErdmann von der SteinmauerLRGünther Christine36/100
NCLimitless ArleyLRGebek Rene34/100
NCPhilgill's KhenzieGRVan Steen John25/100
NCGoldstream IravatiGRJuchtmans Ils24/100
NCKroonkennel's JenteLRCeuppens Andre12/100
NCNevillebriar LapwingLRde Rooy Diaan12/100

 

Euregio Gundogs