Gundogs.be

NL | EN | DE |E-mail   
Goedenmorgen   
 
 
Graceful Attitude
Rassen : Labrador Retriever

Danestone Ebonstone(volle zus van Danestone Tweed Int FT CH) is gedekt in Engeland door FTCH Artistryn Ulrich Gele en zwarte pups verwacht rond 1 april Reserveren kan 0476/264842

Copperlake
Rassen : Golden Retriever

Wij verwachten een nestje pups van Gundog’s Choice Chess en Ighor Flying Kangaroo.
Chess is gedekt op 24 en 25 januari, pups worden verwacht einde maart 2018.
email: info@copperlake.be
Website

 
 
 
 
 

WT-RTT - 07/06/2014

Classes: Beginners, Novice, Open (Anfänger, Fortgeschrittene und Offene Klasse)

meer informatie


Organisatie : Retriever Trainings Treff e.V

Keurmeesters : Ton Buijs(NL) - Craig Horwill(GB) - Keith Mathews(IRL) - John Juel Pedersen(DK) - Thomas Hughes(IRL) - Roger Phillips(GB) - Graham Stephenson(GB)



Open

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Golden Worker Challenge YosemiteGRRäuwer Kerstin78/80
2SL Jollychoc`s Anuschkas AmberLRKampmann Linda74/80
3Gustav ut'n HüsselhusLRRäuwer Kerstin73/80
4Golden Worker Discovery ColinGRWellmann Heike72/80
5Collin from golden lake of miraclesGRSoons Petra71/80
6Natural Born Hunters Agon ApolloLRBOELTER Elisabeth70/80
7Duckflight ChaffinchGREllerbrock Tanja69/80
8Golden Shenandoah Hobgoblin ArbeitsCHGRHeuer Anja68/80
9Archer of the Spring Cottage (Flow)LRvan Kaam Richard67/80
9Flying Kangaroo IghorGRDe Peuter Nils67/80
11SL JollyChoc´s BelunaLRLemke Sandra66/80
12Rocket Star Inspiration (Abby)LRHellemans Wilfried64/80
12Cool Marker's DylanGRWischmann Oliver64/80
14Wencke from Sieg-River (Mala)LRTentler Cornelia61/80
15Diego D'Aspe et D'OssauGRSkowronek Claudia59/80
15Golden Worker Angel`s TyraGRTheuerkauf Angelika59/80
17X-Factor Jayne Of Mountain Forest GladeGRHolkeboer Yvonne55/80
17Duckflight BeesleyGRZvolsky Norma55/80
19Golden Worker Discovery DundeeGRJohn Petra54/80
20Arecas Hunter of Dreams BeatlesFRSchug Claudia53/80
21Whispering Oaks GeronimoGRScholten Geert50/80
21Sparkfield TrishLRGrond Gabi50/80
23Joon of UpperclawsLRKeersmaekers Jacquemine46/80
NCHolway KipplingGRLeimer Helene57/80
NCEager Elan the second off april (Shai)LRZimmermann Helen50/80
NCChief Joseph vom ThelenhofLRVogel Klaus48/80
NCDidi of the Spring CottageLRVingerhoets Petra41/80
NCJuri vom Keien FennLRPrecht Gisela38/80
NCAlia von der Meerkamper ScholleFRRitz Birgitt36/80

Novice

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Adoring Leo of Mountain Forest GladeGRSchäfer Axel97/100
2Agile Kent of Mountain Forest GladeGRSvenka Jarka92/100
3Golden Worker Enthusiastic CorryGRHeidelauf Gabriele91/100
3Stonehunter Gradac GlennGRPütz Christiane91/100
5Windworker's CuminoGRPrömpeler Brigitta90/100
6Lesser Burdock AirdrieLRRuwisch Sabine89/100
7Kay of the Charmed AngelLRmaerievoet gaston86/100
7Golden Worker Discovery ScoutGRJäkel Jürgen86/100
9B. & Int. FTCH Ragweed's KeedLRKoch Caroline85/100
10Kinse of the Charmed AngelLRDijkstra Griet84/100
11Jack Frost van het HaesdalLRBollen Ellen82/100
12Donna May of enchanted gardenGRBüchting Claudia81/100
12Work and more Excellent EykoLRGottlieb Kurt Robert81/100
14Stonehunter Ice White HopeGRStolle Fabienne80/100
15Delighted Hunter Active AylaLROhletz Ralf77/100
16Duckflight Crested LarkGRGeerlings Anja75/100
16Insomina (Dougy)GRKuenen Peter75/100
18Beretta vom Kleinen Hülser BergLRMichels Anja74/100
19Willowyk HarterLRLeimer Helene72/100
20Yindee van het HaesdalLRmarij reinartz69/100
21Duckflight CapercaillieGRDüber Sonja66/100
NCDuals's Hope JewelLRvan Schaijk Anja74/100
NCMore than magic CateLRTomaszek Susanne72/100
NCKayo vom Keien FennLRKlimt-Oesterwind Birgit69/100
NCDie Bente vom alten TrappistenklosterLREhlen-Junge Birgit62/100
NCRenssor Eclipse of my Heart BansheeGRRossner Christiane59/100
NCi-Bolle von den Rheurdter KuhlenLRKönig Ingrid59/100
NCAlando vom Schellenberger WaldGRHandke Ronald46/100
NCGunsight´s East CraigtonLRKnechtel Katja40/100
NCHitam van het BevershofFRCornelis Werner40/100
NCJolly good worker Aimees TaylorFRPozek Anja34/100
NCCay`lox Beryll LinusGRZiegenbalg Dirk22/100

Beginners

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Windworker's CatnipGRObermann Franziska97/100
2Thornproof KharooLRSchäfer Ulla96/100
3Golden Worker Enthustiastics EbbyGRKettmann Uwe95/100
4Duckflight Derrygown LinnGRTybussek Barbara95/100
5SL JollyChoc´s Cool EddaLROtto Lena94/100
5Golden Worker Fast and Furious BrooklynGRSeidel Sabine94/100
7Deep Impact Alley dancing a Jig of GleeLRBrinkmann Christian93/100
7Cooper's Golden Brave BreezeGRFaßbender Gerd93/100
9Stonehunter Julie RoseGRBoettner Ute92/100
10Ragweed's TripLRSchneider Sabine91/100
11Golden Worker Enthusiastic JoyGRHahnengreß Ursula90/100
12Flatgold's Colour of the NightFRGrimm Anja89/100
12Go Back Brothers in ArmsLRJeske Herman89/100
12Head Over Heels Ruby Of Eager SpiritGRKesselring Wilma89/100
12Savage Run KieronLRSchulz Frederik89/100
16Soinneanta FinneganGRSoons Petra87/100
16Paging Lucy of Graceful DelightGRPeper Ulrike87/100
18Tofts Touch Me CartoucheGRJacobs-Dons Dorothée86/100
18Franky of Gina´s HomeGRStempniewicz Britta86/100
20Faraa aus Aquis-GranaGRLutterbach Annelie85/100
21LuChiGius Angel (Maya)GRManfred Neuburg84/100
21Golden Worker Enthusiastic ZwaluGRHeuser Annette84/100
23Filurin TaxusFRSchaper Claudia83/100
24Stonehunter Juparana FantasticoGRWagnitz Ute80/100
25Kinclaith BrookeFRRitz Hans Günter79/100
26Mojito's Boston CoolerGRJost Claudia73/100
26Bobby vom BrückerbachLRPelargus Carina73/100
28Melby`s A dream like FinnFRNiersmans Anja71/100
29Gleen Mhor's PageGRHarmsen Birgit70/100
30Golden Worker Enthusiastic DelcoGRNabakowski Susanne68/100
30Doubleuse IceGRPaul Bettina68/100
32Emily of Semmlers Black TreasureFRKrug Gabi66/100
33Spirit of Chippewa AchmikCBRSchwoll-Brinkhoff Barbara62/100
33Orana von Tobi´s golden LanaGRRörtgen Ingrid62/100
33TQ Houston TailorGRElfers Gabi62/100
36Cooper's Golden Amiga MileyGRSchumacher Kerstin61/100
37Clockwork AshLRGranitza Detlef58/100
38Derron of Semmlers Black TreasureFRNiersmans Peter54/100
NCFaithful Joyce von der Linzer HöheGRSchmitz Eduard77/100
NCDonald vom Kleinen Hülser BergLRSichting Susann76/100
NCCooper´s Golden Brave FameGRHermsdorf Heike71/100
NCFeelgood Lazaryzou Embrasse Moi L'Élu De SimplyGRNürnberg Angelika65/100
NCChelsea vom SchmiehetalLRGosch Joachim64/100
NCBraxton vom BandholzLRDeitenbach Sebastian64/100
NCWhispering Wind Go-Ahead ConnorFRBarth Christiane57/100
NCGemma of the hunters best friendGRGürtler Ulrike56/100
NCKnicknack´s BlazeCCRDuda Regina55/100
NCFischermen's friend JodyFRKloß Kordula45/100
NCDelightful Sally Golden Souls by my sideGRSchwick Silvia39/100
NCHuels´Hunters HankLRVielhauer Silvia16/100
NCHawaii of Gina's HomeGRDeeken Ina15/100
NCCrema Catalana vom Budilium HofLRHeitzer Ralf11/100

 

Euregio Gundogs