TWT-Zichem

Een team bestaat uit : 1x Beginners + 1x Novice + 1x Open

meer informatie

Organisatie:Trainingsclub De Gouden Jachthoorn
Wedstrijd datum:29/05/2022
Inschrijven voor:14/05/2022
Land:Belgium
Keurmeesters:Robert Kaserer - Rob Schmidt - Ton Buijs - Filip Bollen - Ingrid Schmidt
Contact Persoon:André Ceupens

1

TEAM THINK TWICE

Team Captain : Laura Lazzaretto

264/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Think Twice Never Ask TwiceGolden RetrieverGevens KatrienBeginners81/100
Think Twice Erase 'n RewindGolden RetrieverMartens OlivierNovice89/100
Int FT Ch. Think Twice Ecce HomoGolden RetrieverLazzaretto LauraOpen94/100

2

Jabagu

Team Captain : Jeanette Petau

252/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Bela vom SteinebachLabrador RetrieverGrünewald SusanneBeginners93/100
Arya vom Saleyer JagdgrundLabrador RetrieverGöbbels GudrunNovice96/100
Alma´s Ace vom Himmelsberger WaldLabrador RetrieverPetau JeanetteOpen63/100

3

Golden Power

Team Captain : Angelika Theuerkauf

239/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Golden Worker Keen of OakleyGolden RetrieverLoosen KarinBeginners97/100
Welcome to my life CessnaGolden RetrieverTreu TanjaNovice66/100
Golden Worker Hurricane RyderGolden RetrieverTheuerkauf AngelikaOpen76/100

4

Back to the Roots

Team Captain : Thomas Haubold

234/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Back to the Roots JetteGolden RetrieverGörlas UlrikeBeginners77/100
Cawood SkyGolden RetrieverGeerlings AnjaNovice69/100
Back to the Roots I am PepperGolden RetrieverHaubold ThomasOpen88/100

5

No Risk No Fun

Team Captain : Michael Vogels

233/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Paartal Pionier's Nosy Newton Flatcoated RetrieverMeyer-Otten BirgitBeginners64/100
Rhinefield's Be off the HookFlatcoated RetrieverMeyer IngoNovice78/100
Golden Lining Absolute ZoraGolden RetrieverVogels MichaelOpen91/100

6

De Rooie Rakkers

Team Captain : Theo Bijhold

231/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Flash From The Go-GettersLabrador Retrievervan Vroenhoven KarinBeginners88/100
Bonfire Frieda of Mayfield ManorLabrador RetrieverKeyzer-Udding JannekeNovice70/100
Bonfire Ruby of Mayfield ManorLabrador RetrieverBijhold TheoOpen73/100

7

Team Noname

Team Captain : Tina Schnatz

227/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Gundog´s Choice KateLabrador RetrieverWehage JenniferBeginners80/100
Once in a LiftimeLabrador RetrieverRamona NeidleinNovice68/100
Iceroot’s ElsaLabrador RetrieverViehöfer SandraOpen79/100

8

TEAM Dummy Diggers

Team Captain : Victorine Schokker

201/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Holley Shiftwell v.h. WeemselLabrador RetrieverSlutter LonnekeBeginners73/100
Laggengill Mutiny (Stokes)Labrador RetrieverSchokker WillemNovice48/100
Novice FT Winner Holland's Brad of UpperclawsLabrador RetrieverSchokker VictorineOpen80/100

9

TEAM Rinus Heijmans

Team Captain : Rinus Heijmans

195/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Doortje van AttelakenLabrador RetrieverGouma - Krebbekx AnaïsBeginners46/100
Beautiful hunter reeveLabrador RetrieverHeijmans RinusNovice83/100
Go Back KuduLabrador RetrieverVerhoeven MoniekOpen66/100

10

Irmi-Kalli-Bruno Mixed-Team

Team Captain : Reiner Heylmann

180/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Bright Irmeli of loyal devotionGolden RetrieverWassmuth MichèleBeginners42/100
Quick Stepers KalleLabrador RetrieverWasmuth SybilleNovice60/100
Bruno terra mariqueFlatcoated RetrieverHeylmann Reiner Open78/100

11

Flatcoated Retrio

Team Captain : Dimitri Sevit

133/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Tessa de Nyota IloengaFlatcoated RetrieverCornelis WernerBeginners55/100
Virthualitie Great River Amazon -Flatcoated Retrievervan der Zouwen JoyceNovice14/100
Brightonyx Q'Blackwoods (Woody)Flatcoated RetrieverSevit DimitriOpen64/100

12

TEAM Detlef Seipel

Team Captain : Detlef Seipel

106/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Blackthorn Indian HennaLabrador RetrieverHeld Dr. AndreaBeginners10/100
TQ AleenGolden RetrieverEger UweNovice53/100
Loreca's ConradLabrador RetrieverSeipel DetlefOpen43/100