TWT-Brasschaat

Team WT
Ofwel Team van 3 x Beginners
Ofwel Team van 3 x Novice/Open (mix mag)

meer informatie

Organisatie:Working Retriever Club Antwerpen
Wedstrijd datum:19/06/2022
Inschrijven voor:04/06/2022
Land:Belgium
Keurmeesters:Fons Exelmans - Zsolt Böszörményi - Rob Schmidt - Ingrid Schmidt - Michaela Tomcová
Contact Persoon:Nils De Peuter

1

TEAM Doe Rustig

Team Captain : lies jambon

256/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Copperlake TwixGolden Retrieverjambon liesBeginners88/100
Drumgoose shelbyLabrador RetrieverOoms StevenBeginners88/100
Go Lou Arlet StarLabrador RetrieverDeckers KristieBeginners80/100

1

Glücksritter

Team Captain : Volker Herrmann

251/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Blackthorn VinwoodLabrador RetrieverJanich BerndOpen83/100
Chestnut Hunters ChipLabrador RetrieverHerrmann VolkerOpen88/100
Kingsdale Meadow CinnamonLabrador RetrieverDierks-Meyer BernadetteOpen80/100

1

Van het Haesdal

Team Captain : Carol Bollen

251/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Elizabeth Keen v.h. HaesdalLabrador RetrieverVan der Kroon-Maters MilouOpen86/100
Fenna Kremer van het Haesdal (Lola)Labrador RetrieverBollen CarolOpen86/100
Reedbed AdeleLabrador RetrieverJeske HermanOpen79/100

2

Jolly Stars

Team Captain : Iris Pecha

233/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Golden Worker Keen of OakleyGolden RetrieverLoosen KarinBeginners67/100
Graceful Star AubreeLabrador RetrieverPecha IrisBeginners78/100
Graceful Star AvalonLabrador RetrieverSchmitz SimoneBeginners88/100

3

Die Eifelhexen

Team Captain : Sandra Jäger

243/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Windworker's DartfordGolden RetrieverJäger SandraOpen88/100
Windworker's DevonGolden RetrieverEsser SarahOpen83/100
Windworker's DolphinGolden RetrieverDorschel IsabelleOpen72/100

3

team everything is possible

Team Captain : Marcel Touwslager

227/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Cerbel ViolinLabrador RetrieverGerding MaartenBeginners64/100
Wolfeca heavy (hunt)Labrador RetrieverTouwslager MarcelBeginners86/100
Wolfeca Hind ( Hiske)Labrador RetrieverJonkmans SietzeBeginners77/100

4

Retired Brains

Team Captain : Joyce Goossen

240/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Beautiful hunter reeveLabrador RetrieverHeijmans RinusOpen93/100
Bonfire Worker BlueberryLabrador RetrieverGoossen Joyce Open56/100
Rebel blend hairy prince green butt(Noxx)Labrador Retrievervan de Wiel MartOpen91/100

4

TEAM Hailix

Team Captain : Pia Bautz

184/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Hailix Golden Acorns Active AykoGolden RetrieverMori NorbertBeginners96/100
Hailix Golden Acorns Sir AlexGolden RetrieverGille BettinaBeginners60/100
Hailix Golden Double Impact Dark KnightGolden RetrieverKoch AnkeBeginners28/100

5

Black and Red

Team Captain : gaston maerievoet

229/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Brightonyx Q'Blackwoods (Woody)Flatcoated RetrieverSevit DimitriOpen92/100
Fenway DelphinaLabrador Retrieverbas sonjaOpen73/100
Little Frieze Mr.HobsonLabrador Retrievermaerievoet gastonOpen64/100

5

Fly go

Team Captain : Nicole Schmidt

158/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Fast and Friendly Elation LennyGolden RetrieverIhlbrock UllaBeginners16/100
Graceful Star ArtusLabrador RetrieverMüntel VolkerBeginners78/100
Pelle vom Alten Trapistenkloster Labrador RetrieverSchmidt NicoleBeginners64/100

6

Sasawot

Team Captain : Jurjen Dijkstra

227/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Sasawot Aranyu SinneLabrador RetrieverDijkstra JurjenOpen91/100
Sasawot Here Comes The Sun (Sven)Labrador RetrieverDijkstra GrietOpen90/100
Sasawot Walking on SunshineLabrador RetrieverLuijcks ElviraOpen46/100

7

TEAM Deepcreek

Team Captain : Stef Bollen

214/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Deep lake pacoLabrador RetrieverVan Steenberghe GilbertOpen72/100
Ragweeds DefenderLabrador RetrieverRedant FrankOpen78/100
Starcreek StanleyLabrador RetrieverBollen StefOpen64/100

8

Dummy Diggers

Team Captain : Victorine Schokker

204/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Laggengill Mutiny (Stokes)Labrador RetrieverSchokker WillemOpen75/100
Novice FT Winner Holland's Brad of UpperclawsLabrador RetrieverSchokker VictorineOpen65/100
Sasawot Agotha LanyLabrador RetrieverSlutter LonnekeOpen64/100

9

International Team

Team Captain : Axel Schäfer

199/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Clockwork BushmillsLabrador RetrieverVan den Bergh ElsOpen66/100
Funnyline Fieldquest Leo´s Magic (Sam)Golden RetrieverSchäfer AxelOpen66/100
Hummer of the Spring CottageLabrador RetrieverBos EllyOpen67/100

10

The Unstoppables

Team Captain : Cornelia Tentler

192/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Hillfields BrayleyLabrador RetrieverHeijtveldt NinaOpen80/100
Jersey Girls PatchLabrador RetrieverTentler CorneliaOpen71/100
Jersey girls RaileyLabrador RetrieverVan den Boogaard PerryOpen41/100

11

Flat-Power

Team Captain : Anja Dr. Heemann-Düx

184/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Cuiviénen Jet Black Mauve for New Borgs'Flatcoated RetrieverUdo LidyOpen46/100
Keep an eye on AHA's IdaFlatcoated RetrieverDeiters BirgitOpen56/100
Oldmoorland Curious ClaireFlatcoated RetrieverDr. Heemann-Düx AnjaOpen82/100

12

Querfeldein

Team Captain : Norbert Theuerkauf

179/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Deep Impact BrooksLabrador RetrieverDattenberg-Seifert ElkeOpen82/100
Golden Worker Enthusiastic RavenGolden RetrieverTheuerkauf NorbertOpen83/100
Golden Worker Incredible FynnGolden RetrieverMeyer IngridOpen14/100

13

TEam M

Team Captain : Melanie Jostock

176/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Crosshairs CrashingLabrador RetrieverCrepaz MariaOpen76/100
Phoenix vom Keien FennLabrador RetrieverMohr MyriamOpen18/100
Von Der Mohnenfluh BayaniLabrador RetrieverJostock MelanieOpen82/100

14

Die Hexenjäger

Team Captain : Michael Vogels

174/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Golden Lining Absolute ZoraGolden RetrieverVogels MichaelOpen56/100
Stonehunter Pietra PietGolden RetrieverDziambor HubertOpen64/100
Windworker's Endless MountainGolden RetrieverEsser MarcOpen54/100

15

Les Retrievers Noir

Team Captain : Ronald Los

168/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Blackthorn Wonderful RivkaLabrador RetrieverLos YvonneOpen52/100
Bonfire Worker Awesome DashLabrador RetrieverLos RonaldOpen44/100
Finley Labrador RetrieverSchrumpf CorOpen72/100

16

TEAM Jule and the boys

Team Captain : Stefanie Eikeln

164/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Gaheris von der KlifflinieLabrador RetrieverRibitzki SabineOpen30/100
Jule vom Wachtberger LändchenLabrador RetrieverGrandt IrisOpen76/100
Limetrees Golden Crimson of KarlottaGolden RetrieverEikeln StefanieOpen58/100

17

MAC GAG

Team Captain : Gisela Boltersdorf

155/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Arya vom Saleyer JagdgrundLabrador RetrieverGöbbels GudrunOpen87/100
Dreamlike Easy Golden CosmoGolden RetrieverBoltersdorf GiselaOpen50/100
Passion Worker Awesome Son of Moe and Kiwi (Moki)Golden RetrieverThielke AngelaOpen18/100

18

Active Labs

Team Captain : Twan Vermunt

116/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Agnetha van Attelaken (Abby)Labrador RetrieverMelis RenéOpen56/100
Axel van Attelaken (Mats)Labrador RetrieverVermunt TwanOpen54/100
Loyal Mr. Blue van de Hooydam Hoeve (Blue)Labrador RetrieverDam BertOpen6/100

19

BAM!

Team Captain : Marjolein Remeeus

84/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Afke fan it Fryske WetterlânLabrador RetrieverWiersma-Bos LiaOpen22/100
Flying Fredrik The Second Off AprilLabrador Retrievervan der Heijden BrigitteOpen24/100
Puck van de CraneburchtLabrador RetrieverRemeeus MarjoleinOpen38/100