TWT-Schoten

Team WT
Ofwel Team van 3 x Beginners
Ofwel Team van 3 x Novice/Open (mix mag)

meer informatie

Organisatie:Working Retriever Club Antwerp
Wedstrijd datum:18/06/2023
Inschrijven voor:03/06/2023
Land:Belgium
Keurmeesters:Rob Schmidt - Ingrid Schmidt - Maria Kacsalova - Dirk Volders - Thomas Kühn
Contact Persoon:Nils De Peuter

1

De Oreo’s

Team Captain : Anaïs Gouma - Krebbekx

205/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Broom Hills Blueberry MuffinLabrador RetrieverVerhoeven MoniekBeginners72/100
Doortje van AttelakenLabrador RetrieverGouma - Krebbekx AnaïsBeginners75/100
WillowLabrador RetrieverKraaijeveld KerstinBeginners38/100

2

TEAM AHA's

Team Captain : Birgit Deiters

174/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Keep an eye on AHA's KalleFlatcoated RetrieverHelming StefanBeginners74/100
Keep an eye on AHA's Kaya-EllisFlatcoated RetrieverPaskert SandraBeginners38/100
Keep an eye on AHA's LeneFlatcoated RetrieverDeiters BirgitBeginners48/100

2

TEAM The Outlaws

Team Captain : Nikie Vantorre

174/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Follow My Lead Red Hot Chili PepperLabrador RetrieverVandereycken VanessaBeginners44/100
Tomboy too tough to tame of Perfect PromiseFlatcoated RetrieverSintobin SabineBeginners52/100
Up in the Field Uchù of Chicquera’s CrownNova Scotia Duck Tolling RetrieverVantorre NikieBeginners58/100

4

Super Special Revelation

Team Captain : Nathalie Gadeyne

29/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Storm Special Edition OF Sunshine's ValleyGolden RetrieverGadeyne NathalieBeginners15/100
Super Hero Du Vivier Au BoisGolden RetrieverLokere LiesbethBeginners6/100
The Next Angel Revelation of Vipers PrideGolden RetrieverGadeyne NathalieBeginners8/100

1

TEAM Golden Labs Team

Team Captain : Marijke Pacqueu

254/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Chesters'Mill BessLabrador RetrieverVerdijck LilianeOpen80/100
Dual's Hope Storming TedderLabrador RetrieverRoeten LynnOpen84/100
Westerkames NashGolden RetrieverPacqueu MarijkeOpen80/100

2

Mooi Rood is Niet Lelijk

Team Captain : Theo Bijhold

250/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Bonfire Ruby of Mayfield ManorLabrador RetrieverBijhold TheoOpen75/100
Flash From The Go-GettersLabrador Retrievervan Vroenhoven KarinOpen79/100
Forever Young from the go-gettersLabrador RetrieverDe Bie EstherOpen78/100

2

TEAM Dummy Diggers

Team Captain : Lonneke Slutter

250/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Holley Shiftwell v.h. WeemselLabrador RetrieverSlutter LonnekeOpen90/100
Laggengill Mutiny (Stokes)Labrador RetrieverSchokker WillemOpen84/100
Novice FT Winner Holland's Brad of UpperclawsLabrador RetrieverSchokker VictorineOpen64/100

4

TEAM Is Da Wa

Team Captain : gaston maerievoet

235/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Enjoy v. d. Golden-JagersGolden RetrieverGenefaas HansOpen75/100
Lexie - MirtheLabrador RetrieverNijs WimOpen80/100
Little Frieze Mr.HobsonLabrador Retrievermaerievoet gastonOpen70/100

5

TEAM Volker Herrmann

Team Captain : Volker Herrmann

231/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Chestnut Hunters ChipLabrador RetrieverHerrmann VolkerOpen58/100
Kingsdale Meadow CinnamonLabrador RetrieverDierks-Meyer BernadetteOpen70/100
Meghan of Gina's HomeGolden RetrieverLenßen SabineOpen83/100

6

TEAM We never walk alone

Team Captain : Nicole Schmidt

208/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Graceful Star ArtusLabrador RetrieverMüntel VolkerOpen62/100
Pelle vom Alten Trapistenkloster Labrador RetrieverSchmidt NicoleOpen83/100
Unique vom GerretsfeldLabrador RetrieverSchönlein RolfOpen53/100

7

TEAM Dummy Spirit

Team Captain : Dimitri Sevit

201/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Brightonyx Q'Blackwoods (Woody)Flatcoated RetrieverSevit DimitriOpen90/100
Dual's Hope Proud LuccaLabrador RetrieverVan Looveren LaureOpen55/100
Fenway DelphinaLabrador Retrieverbas sonjaOpen39/100

8

TEAM Yellow Boys

Team Captain : Klaus Grond

189/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Jodie's Labbies Albert CharlesLabrador RetrieverJohn RobinOpen75/100
Julius vom Wachtberger LändchenLabrador RetrieverRaskin DorotheeOpen61/100
Quirin vom Keien Fenn (Sky)Labrador RetrieverGrond KlausOpen34/100

9

Lady and the Tramps

Team Captain : Birgit Meyer-Otten

182/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Edward Leopold vom SturmhügelGolden RetrieverVogels MichaelOpen58/100
Paartal Pionier's Nosy NewtonFlatcoated RetrieverMeyer-Otten BirgitOpen64/100
Rhinefield's Be off the HookFlatcoated RetrieverMeyer IngoOpen60/100

10

TEAM Cologne

Team Captain : Dr. Amélie Koecke

179/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Cooper's Golden Candid CrimbleGolden RetrieverFaßbender JudithOpen49/100
Cooper´s Golden Candid BootsGolden RetrieverGerspacher IrisOpen66/100
Polarfischer FittipaldiLabrador RetrieverKoecke Dr. AmélieOpen64/100

11

TEAM Thursday choice

Team Captain : Marcel Touwslager

174/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Puck van de CraneburchtLabrador RetrieverRemeeus MarjoleinOpen56/100
Wolfeca Heavy (Hunt)Labrador RetrieverTouwslager MarcelOpen51/100
Wolfeca Hind ( Hiske)Labrador RetrieverJonkmans SietzeOpen57/100