TWT-Zichem

Team WT
Ofwel Team van 3 x Beginners
Ofwel Team van 3 x Novice/Open (mix mag)
Max. 30 teams

meer informatie

Organisatie:Trainingsclub De Gouden Jachthoorn
Wedstrijd datum:07/07/2024
Inschrijven voor:23/06/2024
Land:Belgium
Keurmeesters:Diana Stevens - Heli Siitari - Timo Luomanen - Zsolt Böszörményi - Fille Exelmans
Contact Persoon:André Ceuppens

Black‘n Swiffer

Team Captain : Natascha Klingberg

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Bubilotti's Big Bang P.D.Golden RetrieverKlingberg NataschaBeginners
Bubilotti's Big Bang UschiGolden RetrieverScherff AndreaBeginners
Piet of HunterstoneLabrador RetrieverBaumert MarcBeginners

Lowland Gundogs team

Team Captain : Savels Jef

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Marancha's Dream Veni Vidi ViciLabrador RetrieverSpruyt MarioBeginners
Starcreek Veni Vidi ViciLabrador RetrieverSavels JefBeginners
Starcreek Viva VictoriaLabrador RetrieverVerheire AnnBeginners

Strength of Golden

Team Captain : Jarka Svenka

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Windworker's IcelandGolden RetrieverMyriam Reidenbach-EberleBeginners
Windworker‘s IbanjjiGolden RetrieverKlein YvonneBeginners
Windworker’s IcarusGolden RetrieverSvenka JarkaBeginners

t.h.e.p.r.e.t.e.n.d.e.r.s

Team Captain : Nikie Vantorre

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Flatgold's Version GirlFlatcoated RetrieverSintobin SabineBeginners
Thorn Mill Vanilla Red VelvetGolden RetrieverDestoop PetraBeginners
Up in the Field Uchù of Chicquera’s CrownNova Scotia Duck Tolling RetrieverVantorre NikieBeginners

TEAM De Rostjes

Team Captain : Lieve Bonte

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Enjoy Uno of Mayfield ManorLabrador RetrieverPype GuyBeginners
Thorn mill Vanilla Blue Ice (Joy)Golden RetrieverBonte LieveBeginners
Woodlandsdogs Unstoppable BoazGolden Retrieverde wolf sophieBeginners

TEAM Golden Eyes

Team Captain : Sandra Jäger

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Windworker's IsaacGolden RetrieverJäger SandraBeginners
Windworkers IcleaGolden RetrieverCaninenberg HelmutBeginners
Windworker’s IvaGolden RetrieverNiederberger IrmgardBeginners

TEAM Goldene Chessies

Team Captain : Anja Geerlings

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Nette's Golden Tal TalismanGolden RetrieverStempniewicz BrittaBeginners
Spirit of ancestors Audacious RavenChesapeake Bay RetrieverKronen KarinBeginners
Take pleasure in gold DaanGolden RetrieverGeerlings DickBeginners

TEAM Three Times A Lady

Team Captain : Els van den Bergh

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Starcreek VikingLabrador RetrieverSchrumpf Hanneke Beginners
Starcreek ViperLabrador RetrieverVan den Bergh ElsBeginners
Woodfen UllaLabrador RetrieverVerachtert MariaBeginners

Van de Netekwacht team

Team Captain : Andre Ceuppens

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Rian van de NetekwachtLabrador RetrieverCeuppens AndreBeginners
Vos van de NetekwachtLabrador RetrieverCeuppens SonjaBeginners
Vyta Van de NetekwachtLabrador RetrieverVerreydt GeertBeginners

Westvloamse Leute

Team Captain : Roel Somers

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Deep Lake Vince Of Small Game ValleyLabrador RetrieverSomers RoelBeginners
Ute des Quatres CyprèsLabrador RetrieverTimmerman FabienneBeginners
Wood Fen Gundogs Viva La VidaLabrador RetrieverBostyn DorinBeginners

Active Labs

Team Captain : Twan Vermunt

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Agnetha van Attelaken (Abby)Labrador RetrieverMelis RenéOpen
Axel van Attelaken (Mats)Labrador RetrieverVermunt TwanOpen
Loyal Mr. Blue van de Hooydam Hoeve (Blue)Labrador RetrieverDam BertOpen

BLACK HILLS GOLD

Team Captain : Deborah De Pater

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Blossom of Sweep’s LegacyGolden RetrieverJacobs IreneOpen
Brave BonScott De RobbenjagersLabrador RetrieverDe Pater DeborahOpen
You Make Loving Fun of Eager SpiritGolden RetrieverKeij YvetteOpen

Black label gang

Team Captain : Stef bollen

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Drumindoney first choiseLabrador RetrieverRedant FrankOpen
Lexie - MirtheLabrador RetrieverNijs WimOpen
Starcreek StanleyLabrador RetrieverBollen StefOpen

Comedy Capers

Team Captain : Dimitri Sevit

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Brightonyx Q'Blackwoods (Woody)Flatcoated RetrieverSevit DimitriOpen
Brightonyx Ultimate Surprise (River)Flatcoated RetrieverVan Hoof Kelly Open
Tessa de Nyota IloengaFlatcoated RetrieverCornelis WernerOpen

De Rooie Rakkers

Team Captain : Karin Chambon

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Bonfire Frieda of Mayfield ManorLabrador RetrieverKeyzer-Udding JannekeOpen
Flash From The Go-GettersLabrador Retrievervan Vroenhoven KarinOpen
Forever Young from the go-gettersLabrador RetrieverDe Bie EstherOpen

draaraa-aare-oepenraa

Team Captain : Pieter Vivijs

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Elkshead Arran to Think TwiceGolden RetrieverLazzaretto LauraOpen
Gunnerspeg DeltaLabrador RetrieverVivijs PieterOpen
Westerkames NashGolden RetrieverPacqueu MarijkeOpen

Fun in the field

Team Captain : Karel van Loo

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Bliss from the happy red rascalsLabrador RetrieverBijhold TheoOpen
Deeplake TiboLabrador RetrieverDedeckel OlivierOpen
Starcreek Undercover JackLabrador Retrievervan Loo KarelOpen

Hessen-Girls

Team Captain : Sybille Wasmuth

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Chipmunk's HenkGolden RetrieverHartmann SabrinaOpen
Quick Stepers KalleLabrador RetrieverWasmuth SybilleOpen
Silent Worker's JordyLabrador RetrieverSteinbach EmmaOpen

Is Da Wa

Team Captain : Hans Genefaas

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Coughtcross SusieLabrador RetrieverThielen EugeneOpen
Enjoy v. d. Golden-JagersGolden RetrieverGenefaas HansOpen
Little Frieze Mr.HobsonLabrador RetrieverMaerievoet GastonOpen

JaNaDu

Team Captain : Stephanie Haubrandt-Faasch

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Back to the Roots JayGolden RetrieverHaubrandt-Faasch StephanieOpen
Etu Duncan of Catwiesels WhirlwindGolden RetrieverFünfzig BjörnOpen
Paartal Pioneer's Notorious NachoFlatcoated RetrieverStarke AnkeOpen

TEAM Back to the Roots

Team Captain : Thomas Haubold

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Back to the Roots I am PepperGolden RetrieverHaubold ThomasOpen
Back to the Roots JamesonGolden RetrieverSoons PetraOpen
Back to the Roots JetteGolden RetrieverGörlas UlrikeOpen

TEAM Golden Worker

Team Captain : Angelika Theuerkauf

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Golden Worker Incredible JoplinGolden RetrieverDudde AndreaOpen
GOLDEN WORKER Keen of FireGolden RetrieverTheuerkauf AngelikaOpen
Golden Worker Keen of LievenGolden RetrieverQuaas KerstinOpen

TEAM Just do it!

Team Captain : Helen Zimmermann

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Cerbel over the MoonLabrador RetrieverDonselaar NynckeOpen
Go Back SkymasterLabrador RetrieverZimmermann HelenOpen
Luxx from the gundog farmLabrador RetrieverVingerhoets PetraOpen

TEAM stars

Team Captain : Lies Jambon

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Copperlake TwixGolden RetrieverJambon LiesOpen
Drumgoose shelbyLabrador RetrieverOoms StevenOpen
Starcreek UhdracLabrador RetrieverSchmidt RobOpen

Team three peas

Team Captain : Michael Vogels

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Edward Leopold vom SturmhügelGolden RetrieverVogels MichaelOpen
Rhinefield's Be off the HookFlatcoated RetrieverMeyer IngoOpen
Windworker's Endless MountainGolden RetrieverEsser MarcOpen

TEAM Volker Herrmann

Team Captain : Volker Herrmann

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Chestnut Hunters ChipLabrador RetrieverHerrmann VolkerOpen
Kingsdale Meadow CinnamonLabrador RetrieverDierks-Meyer BernadetteOpen
Meghan of Gina's HomeGolden RetrieverLenßen SabineOpen

The LabGoFlat devils

Team Captain : Ronny Rayen

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Copperlake RavenGolden RetrieverDe Peuter NilsOpen
Flatgold´s Nothing Else Matters NashFlatcoated RetrieverRayen RonnyOpen
Kroonkennel's PhilouLabrador RetrieverHolemans GerritOpen