WT-Sachsen-Rallye_2005

meer informatie

Organisatie:DRC-BZG Leipzig
Wedstrijd datum:27/08/2005
Inschrijven voor:
Land:Germany
Keurmeesters:Hans-Joachim Hahn (D), Jean-Paul Larbière (L), Jürgen Laux (D), Heribert Schäfer (D)
Contact Persoon:André Nowakowski


Schnupper

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Friia Cat EdwardFRde Vries Kirstenvorzüglich/
1Werdandi NereaSteinkopf Regina vorzüglich/
3Aline vom Sandstedter MoorDaum Alena sehr gut/
3As Game As Dugong DrewLRPierau Viviensehr gut/
3Luckyvon Witzleben Katharina sehr gut/
3Magic Golden Ornella-OdetteJohn Christiane sehr gut/
3Millcroft´s Funny GirlKirchgeßner Karin sehr gut/
3Mister Marvin of Mountain Forest GladeLRHinderlich Ilkasehr gut/
3Precious For Eternity Dreaming MeryaNikola Kloss sehr gut/
3Somersauld's Favourite H'EmberHasenbalg Annette sehr gut/
11Chardon od Kamenné Hradby Großert Ute-Annett gut/
11Dreamlike Easy ChumaGRSchweiger Andreagut/
11Faithful Heart Belinda CarlisleGRHohmann silkegut/
11Racy Rica of Mountain Forest GladeGRFriedrich Dietergut/
11Somersauld's Favourite GirlieFrank-Barthel Heide gut/
11Werdandi JazzLRDriftmeier Christinegut/
17Aenna vom SellerfeldBollmann Uta bestanden/
17Dashing Gremlin of Glamis CastleGRWirth Dorisbestanden/
17Millcroft´s Fortune FinjaNeumann Simone bestanden/
17Moses von den ErftwiesenPolej Jens bestanden/
17Ravenhill's Tailwagging BaxterMaks Denise bestanden/
17Werdandi MerlinErdenberger Pamela bestanden/
17Werdandi NaneSchneiderheinze Kathleen bestanden/

Offene

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Buxbury AcornLRTing Gereon144/160
2Captained Canal Crosser's AramisLRSmink Jan143/160
3Wadesmill FirnBeate Haag 143/160
4Romney's Little LizzieGRTing Beate141/160
5Djura-Melody vom OsterbachtalLabrador RetrieverRomeike Dietmar135/160
6A Blizzard Op De BarteltGRHaag Werner133/160
7Come Fast Gogo-GirlLRHeilmann Stefan123/160
8Millcroft's Beauty SamanthaHartmann Christine 115/160
9Mokka aus LühlsbuschNickel 113/160

Fortgeschrittene

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1As Game As BlokeLRJulia Friedrich 110/120
2Peter's Golden Aquatic AaronGRHeller Inka109/120
3Fouroaks Eternal FlameLeonhardt Sylvia 108/120
4Crosswind's Another Splash of PowSchlögell, Ulrike 107/120
5Favorit Sammy vom Drestder SteenbargGREhlert Ingo104/120
6Romneys RosebudGRTing Beate103/120
7Montana vun UranusWintermeyer Marion 101/120
8Only Fame of Mountain Forest GladeGolden RetrieverKrause-Wieczorek Stefanie99/120
9Cool Marker`s AngelGRTheuerkauf Norbert97/120
10Aiko von der Alstätter WassermühleLRBeinlich Matthias95/120
11Amanda umbra fidaGrotjahn 90/120
11Cool Marker`s Anna- MayGRHermanns Kerstin90/120
11Happymover BenGröner Michael90/120
14Envoy Rusty vom Drestder SteenbargGolden RetrieverEhlert Ingo88/120
15Churchill of GileadLRLunn Adrian86/120
NCMystic Shadée of Mountain Forest GladeLRTschentscher Romy86/120
NCCrackaig ContinuityLRTing Gereon68/120
NCIndiana's Mercedes of Baltic LaneRudolph Herta 62/120
NCBerryroam AsterLRGundlach Bettina53/120

Anfänger

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Lab Treasure's Naughty ThingLRMuderack Olaf108/120
2Werdandi KaniaBöll-Bartetzko Nicole 108/120
3Chita von den SchaaltannenDrebenstedt Birgit 107/120
4Spring Swift MableKuppelmayer Alexandra 107/120
5Bellis-Ansi von den BestthorritzenWolfsegger Regina 106/120
5TQ Affectionate BrazitoFindeisen Sandra 106/120
7Millcroft`s Endaering EmmaHartmann Christine 104/120
8Blekie´s CharlieKamin Torsten 103/120
9Charming Golden Quila Luca Memory Kiss ArbeitsCHGolden RetrieverHeuer Anja102/120
10Dewars of GileadLabrador RetrieverRomeike Dietmar101/120
10Ella vom KirbachLRMünster Yvonne101/120
10Somersauld's Favourite DianaBarthel Helmut 101/120
10Werdandi Julie-RosePfannkuch Britta 101/120
14Gipsy vom Drestder SteenbargHechler Michael 99/120
14Peter's Golden Bavarian BrambleGRHeller Inka99/120
16Berryroam Stirling Beck Bettina98/120
16Flint Ut'n HüsselhusLRHaase-Klenke Dagmar98/120
18TQ A RedmanFindeisen Sandra 94/120
19Catchy von der PlattenhöheFrank-Barthel Heide 93/120
20Aaron vom SahnbachtalPüchner Knut 88/120
21Dandaloo Interesting IconHillemeier Astrid 80/120
NCRagweed's LimitLRLunn Adrian92/120
NCTQ- Amity GRKasten 92/120
NCPeter's Golden Benjamin BlueSchedel Hartmut 91/120
NCDumble D'Or of Glamis CastleGRZinke Anja89/120
NCPotbelly's Against the WindSchäfer Uta 89/120
NCCaptained Canal Crosser's ArcoMarth Olaf74/120
NCJolly Joker von der Einöder HöheHülsemann Marina 73/120
NCArthos CeinfrynSchünemann Manuela 70/120
NCCasanova vom kleinen RaschützKohlbach Andreas 56/120