WT-Thüringen

meer informatie

Organisatie:
Wedstrijd datum:24/09/2005
Inschrijven voor:
Land:Germany
Keurmeesters:
Contact Persoon:


Offene Klasse

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1DRC-Arb.-Ch. Stonehunter CanonGolden RetrieverKöhler Wolfgang77/80
2Warpersmoss TrumanBrach Jörg74/80
3Staftly Countess ZentlindeVergiels Wolfgang73/80
4Millcroft's Beauty SamanthaHartmann Christine 71/80
5O'Myra Of Graceful DelightGRRabe Friedhelm64/80
6O'Teazle Of Graceful DelightGRRabe Birgit63/80
7Faithful Heart Alanis MorisetteGRHohmann silke61/80
8Erysi aus der HühnerbreiteLRBecker Jörn59/80
NCRomney's MackintoshLeichsenring Carola 53/80
NCAsra von der FuldaaueBöttcher Anke47/80

Fortgeschrittenenklasse

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1As Game As BlokeLRJulia Friedrich 78/80
2Gleen Mhor's MacalbinGRHolunder Susanne76/80
3Aiko von der Alstätter WassermühleLRMatthias Beinlich 74/80
4Mystic Shadée of Mountain Forest GladeLRTschentscher Romy73/80
5Alexa Vom BramwaldFRBehrens Jörg71/80
5Peter's Golden Aquatic AaronGRHeller Inka71/80
7Catinka of LorienMartina Bippig 70/80
8Wild West of Graceful DelightGolden RetrieverSchmidt Claudia69/80
9Chivas vom KrackennestBrach Jörg66/80
9Fouroaks Eternal FlameLeonhardt Sylvia 66/80
11Favorit Sammy vom Drestder SteenbargGREhlert Ingo65/80
12Janice vom GehrenfeldWagner-Thier Ulla 63/80
13Schlottes ElskeGRKiepker Charlotte62/80
14Envoy Rusty vom Drestder SteenbargGolden RetrieverEhlert Ingo61/80
15Mc Nauth's AbigailHellstern, Reiner 57/80
16Josy of SeaportOsterberg Iris56/80
17Arwid of Mount SchievelsFRSollmann Elke54/80
18Aida vom DegelKlaus Farr 49/80
19Amanda umbra fidaGrotjahn 44/80
NCTiverton Early Morning Tea For X-masLRFinkenzeller Thomas 52/80
NCDaved vom Gut StockLRNeuschäfer Sabine39/80
NCIndiana's Mercedes of Baltic LaneRudolph Herta 20/80

Anfängerklasse

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Flint Ut'n HüsselhusLRHaase-Klenke Dagmar95/100
2Light and Shadow's ErinusWeissbrodt Daniel 88/100
3Peppery Pedito of Mountain Forest GladeGolden RetrieverBuckel Veronika86/100
4Chita von den SchaaltannenDrebenstedt Birgit 85/100
5Alva von WulmenauMonika Pougin 83/100
6Francy vom kleinen RaschützHans-Georg Einert 82/100
7Deeplake CanieGREwert-Neuber Rita80/100
8Born to be free Grand Funk RailroadHans-Peter Meyer 78/100
9Faithful Heart AnastaciaKerstin Berger 77/100
10Peter's Golden Benjamin BlueSchedel Hartmut 75/100
10TQ Affectionate BrazitoFindeisen Sandra 75/100
12Peter's Golden Bavarian BrambleGRHeller Inka71/100
13TQ ArcadiaKarola Thiele 68/100
NCAaron vom SahnbachtalPüchner Knut 78/100
NCBenya von der Velsener Mark Heidl 75/100
NCTomboy de la Source d'EdesseEickmeier Sabine75/100
NCLab Treasure's Naughty ThingLRMuderack Olaf74/100
NCJoryland´s Black WilliamLRKoenecke Dirk71/100
NCKymaron´s ColumboGries Heike66/100
NCWerdandi KiraRalf Bollmann 66/100
NCBlekie´s CharlieKamin Torsten 61/100
NCEaster Benno vom Eversaeler FeldEdda Koch 59/100
NCAmegino's Carry on LionessRenate Hahn 58/100
NCMillcroft`s Endaering EmmaHartmann Christine 55/100
NCBartholomäus von der Velsener MarkMario Ille 54/100
NCQuince Omber GismoHenning Schreiber 54/100
NCBjana von der Velsener MarkSven Egger 51/100
NCBelana of Chestnut TreeKarsten Kügler 44/100
NCA Magic Moment of Toboggan RunMonika Tannert 37/100
NCBeaverlodge´s DelightLRPaul Kristin37/100
NCBeaverlodge's BanditChristian Kreuzer 12/100
NCPaartal-Pioneer's BaghiraEva Trübenbach 10/100