Golden Retriever Jubilee Cup

Classes: Beginners, Novice, Open (Anfänger, Fortgeschrittene und Offene Klasse)
Registration possible until the 19th of April

meer informatie

Organisatie:Retriever Trainings Treff e.V
Wedstrijd datum:18/05/2013
Inschrijven voor:
Land:Germany
Keurmeesters:Robert Atkinson (GB) - Jennifer Hay (GB)- Gordon Hay (GB) - Olivér Király (HU) - John Juel Pedersen (DK) - Lynn Stringer (GB) - Malcolm Stringer (GB)
Contact Persoon:Klaus Grond


Open

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Bonniebrook´s Barnton JamieGolden RetrieverBeulig Heike92/100
1Golden Shenandoah Hobgoblin ArbeitsCHGolden RetrieverHeuer Anja92/100
3Duckflight ChaffinchGolden RetrieverEllerbrock Tanja91/100
4Saxaphone John SmithsLabrador RetrieverBos Elly90/100
5Black Magic of Hell's BaheejaFlatcoated RetrieverHell Markus87/100
6Hijack of 't Angels CourtLRCamps Kris86/100
7Holway KipplingGolden RetrieverLeimer Helene85/100
8Bäverasens ZebGRSoons Petra83/100
8Cate of Sinders Stream ValleyLabrador RetrieverThum Karin83/100
10Collin from golden lake of miraclesGolden RetrieverSoons Petra82/100
11shimanski van het haesdalLabrador RetrieverJeske Herman81/100
12Lost and Found BoLabrador RetrieverZintl Michael80/100
13Autumn Fay of enchanted gardenGRBusch Jürgen79/100
14Arecas Hunter of Dreams BeatlesFlatcoated RetrieverSchug Claudia77/100
14Rocket Star Inspiration (Abby)Labrador RetrieverHellemans Wilfried77/100
16Duckflight BeesleyGolden RetrieverZvolsky Norma76/100
16Kobaltfee vom WarsingfehnLabrador RetrieverRascher Ursula76/100
20Hasty Mitch von den Rheurdter KuhlenLabrador RetrieverDattenberg-Seifert Elke73/100
21Duckflight BenelliGolden RetrieverHoffs Cyra72/100
NCFlying Kangaroo IghorGolden RetrieverDe Peuter Nils76/100
NCMeadowlark Final RetrieveLabrador RetrieverKöstler Uwe75/100
NCBirchfen BrackenLabrador RetrieverBogaerts Anke72/100
NCHolywear JuniperGolden RetrieverReppermund Barbara71/100
NCWhispering Oaks GeronimoGolden RetrieverScholten Geert69/100
NCDual's Hope Irish Blask FlashLabrador RetrieverVan Geel Michel68/100
NCElder's Ebony von der Velsener MarkGolden RetrieverFaßbender Gerd65/100
NCFollow the wind AyitaLabrador RetrieverHeine Andrea61/100
NCAlia von der Meerkamper ScholleFlatcoated RetrieverRitz Birgitt51/100
NCWitches of Monklake Amos-LennoxFlatcoated RetrieverKellers Katja17/100

Novice

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Gleen Mhor's Nele (Ejby)Golden RetrieverBecker Gabi95/100
2Natural Born Hunters Agon ApolloLabrador RetrieverBoelter Elisabeth93/100
3Nimble Taiga my Melodie of Golden SpiritGolden RetrieverTreu Tanja90/100
4Agile Kent of Mountain Forest GladeGolden RetrieverSvenka Jarka89/100
4Vive la Vie, BabetteGolden RetrieverJung Stephan89/100
6Archer of the Spring Cottage (Flow)Labrador Retrievervan Kaam Richard87/100
7Golden Worker Discovery ScoutGolden RetrieverJäkel Jürgen86/100
8Yundee Van het HaesdalLabrador RetrieverReinartz Mary85/100
9hollygreen's ardlynnGolden Retrieverholl claudia84/100
9Joon of UpperclawsLabrador RetrieverKeersmaekers Jacquemine84/100
11Gundog's Choice ChessGolden RetrieverMeeusen Marijke83/100
12Canadian Dream ArnoldGRJürgen Debus 82/100
13Kroonkennel's JavelinLabrador RetrieverBuijs Ton78/100
14Ela von der WegwarteLabrador RetrieverBug Sarah77/100
14Lakedown Stoats Tail (TARA)Labrador RetrieverBrach Jörg77/100
16Gundog´s Choice BrooklynGolden RetrieverMerkel Mercedes76/100
17Millers Square AceLabrador RetrieverBurghout Saskia74/100
18Tewbell's Beyond Doubt JoyFlatcoated RetrieverTeßmer Ulrich73/100
19Duckflight Crested LarkGolden RetrieverGeerlings Anja72/100
19Work and more Excellent EykoLabrador RetrieverGottlieb Kurt Robert72/100
22Kroonkennel's JonesLabrador RetrieverVangoidsenhoven Bart 71/100
22Stonehunter Inka GreenGolden RetrieverHolemans Gerrit71/100
24Willowyk HarterLabrador RetrieverLeimer Helene70/100
25Golden Worker Discovery DundeeGolden RetrieverJohn Petra69/100
31Starcreek GundogLRvan Loo Rik58/100
NCWindworker's Black PepperGolden RetrieverLambertz Elena72/100
NCJolly good worker Aimees TaylorFlatcoated RetrieverPozek Anja63/100
NCRenssor Dual Zeta (Peaches)Golden RetrieverRossner Christiane62/100
NCWencke from Sieg-River (Mala)Labrador RetrieverTentler Cornelia61/100
NCWork and more Early ElsaLabrador RetrieverKoch Astrid61/100
NCInt. FTCH Gundog´s Choice BonoLabrador RetrieverBrach Jörg60/100
NCFrench-Quarter-Friend's AquarelleFlatcoated RetrieverHeckmann Antoinette54/100
NCGo Back Aberlour (Duke)Labrador Retrievervan Dijk Willem53/100
NCStarcreek JarkoLabrador RetrieverCrabbé Herman51/100
NCRainbowsflight Charming CinderellaFlatcoated RetrieverRain Martina49/100
NCJack Frost vh. HaesdalLRJeske Herman47/100
NCBlue Sky My Golden Future DreamGolden RetrieverOhlig Rita46/100
NCBraveur Unique ChiliGolden RetrieverGrond Bianca42/100

Beginners

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Mavisflight Jasper the MoonworkerFlatcoated RetrieverRadtke Dirk97/100
1Windworker's CuminoGolden RetrieverPrömpeler Brigitta97/100
3Julis Stjerne RheaGolden RetrieverWoldering Susanne96/100
4Mojito's Boston CoolerGolden RetrieverJost Claudia95/100
4Windworker's CatnipGolden RetrieverObermann Franziska95/100
6Stonehunter Gradac GlennGolden RetrieverPütz Christiane94/100
6Willing`s Boarbusters IsimoLabrador RetrieverHanke Lisa94/100
6Windworker's CapersGolden RetrieverLambertz Diana94/100
9Windworker's Cinnamon PaytonGolden RetrieverSimons Marion93/100
9Wittgenstein's Golden Indiana JonesGolden RetrieverErtel Jürgen Lee93/100
11Garronpoint FittyLabrador RetrieverHurenkamp Desiree91/100
11Stonehunter Julie RoseGolden RetrieverBoettner Ute91/100
13Doncaster of lovely HeartsGolden RetrieverWeimann Tina90/100
13i-Bolle von den Rheurdter KuhlenLabrador RetrieverKönig Ingrid90/100
15Golden Worker Enthusiastic ZwaluGolden RetrieverHeuser Annette89/100
15Stonehunter Ice White HopeGolden RetrieverStolle Fabienne89/100
15Tewbell's Beyond Doubt JackFlatcoated RetrieverHeisel Ellen89/100
18Arko vom Schellenberger WaldGolden RetrieverEsterl Christian87/100
19Birka vom Schellenberger WaldGolden RetrieverKleine-Borgmann Margarete86/100
19Cooper like Milk and HoneyGolden RetrieverMattes Jutta86/100
19Donna May of enchanted gardenGolden RetrieverBüchting Claudia86/100
19Maxwoods Arising MayLabrador RetrieverMeyer Beate86/100
23Brave Hunter of Blade Pathes AikaFlatcoated RetrieverMühlemeyer Birgit85/100
24Golden Worker Enthusiastic DelcoGolden RetrieverNabakowski Susanne84/100
24Hopeful Soulmate Amy's AnoukGolden RetrieverMueller Melitta84/100
26Dark Devotion Tender TreasureFlatcoated RetrieverWilms Andrea81/100
27Sir Quadro of Erka CastleLabrador RetrieverBerten Gottfried80/100
29AJ's Alfino (Japser)Golden RetrieverHulsebosch Sabine78/100
29Cooper's Golden Amiga MileyGolden RetrieverSchumacher Kerstin78/100
31Derron of Semmlers Black TreasureFlatcoated RetrieverNiersmans Anja77/100
32Alando vom Schellenberger WaldGolden RetrieverHandke Ronald76/100
32Kinclaith BrookeFlatcoated RetrieverRitz Hans Günter76/100
32Orana von Tobi´s golden LanaGolden RetrieverRörtgen Ingrid76/100
36Rivercross A Twist in the TaleGolden RetrieverBosse Heiko73/100
37Cool Marker's EloyGolden RetrieverTrendelberend Dieter70/100
37Feelgood Lazaryzou Embrasse Moi L'Élu De SimplyGolden RetrieverNürnberg Angelika70/100
NCMaxwoods arising Sky (Skully)Labrador RetrieverSchumann Regina79/100
NCGoldis Golden CollinGolden RetrieverLohmeyer Sabine76/100
NCClotted Cream Keen on CandyGolden RetrieverEmpting Roswitha65/100
NCKinclaith BodhranFlatcoated RetrieverMeyer-Otten Birgit65/100
NCChipmunk's Ella-MalouGolden RetrieverWessing Petra64/100
NCRushhunters Alpina Atomic CarlaGolden RetrieverSüß Daniela52/100
NCPort West Huntress EllaChesapeake Bay RetrieverHilkenbach Kurt43/100
NCInspector George Gently van het HaesdalLabrador RetrieverBollen Carol38/100