WT-RTT

Classes: Beginners, Novice, Open (Anfänger, Fortgeschrittene und Offene Klasse)

meer informatie

Organisatie:Retriever Trainings Treff e.V
Wedstrijd datum:23/05/2015
Inschrijven voor:09/05/2015
Land:Germany
Keurmeesters:John Castle (GB) - Gaynor Gent (GB) - Craig Horwill (GB) - Herman Jeske (NL) - Malcolm Stringer (GB) - Lynn Stringer (GB) - Dirk Volders (B)
Contact Persoon:Klaus Grond


Open

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Adoring Leo of Mountain Forest GladeGolden RetrieverSchäfer Axel91/100
2Cate of Sinders Stream ValleyLabrador RetrieverThum Karin90/100
2Duckflight BeesleyGolden RetrieverZvolsky Norma90/100
4Kay of the Charmed AngelLabrador Retrievermaerievoet gaston89/100
5Golden Worker Discovery DundeeGolden RetrieverJohn Petra88/100
6Cooper from golden lake of miraclesGolden RetrieverMeyer Ingrid87/100
7Garronpoint FittyLabrador RetrieverHurenkamp Desiree86/100
7Lesser Burdock AirdrieLabrador RetrieverRuwisch Sabine86/100
9Agile Kent of Mountain Forest GladeGolden RetrieverSvenka Jarka85/100
9Duckflight BenelliGolden RetrieverHoffs Cyra85/100
9Flying Kangaroo IghorGolden RetrieverDe Peuter Nils85/100
9Gleen Mhor's Nele (Ejby)Golden RetrieverBecker Gabi85/100
13Duckflight ChaffinchGolden RetrieverEllerbrock Tanja84/100
14Jayjayjoy of Angels CourtLabrador RetrieverSchokker Willem79/100
15Golden Worker Enthusiastic CorryGolden RetrieverHeidelauf Gabriele78/100
16Nimble Taiga my Melodie of Golden SpiritGolden RetrieverTreu Tanja77/100
17Insomina (Dougy)Golden RetrieverKuenen Peter76/100
19Dreamlike Easy Flying FjellGRBerger Brita74/100
21Die Bente vom alten TrappistenklosterLabrador RetrieverEhlen-Junge Birgit72/100
24Kroosthappers SaarLabrador RetrieverMooij de Frits53/100
NCCollin from golden lake of miraclesGolden RetrieverSoons Petra76/100
NCDiego D'Aspe et D'OssauGolden RetrieverSkowronek Claudia73/100
NCWindworker's CuminoGolden RetrieverPrömpeler Brigitta63/100
NCMagnolia vom WarsingfehnLabrador RetrieverNowak Anja60/100
NCDuals's Hope JewelLabrador Retrievervan Schaijk Anja50/100
NCGundog's Choice ChessGolden RetrieverMeeusen Marijke50/100
NCSilent Worker's BarneyLabrador RetrieverServos Tanja29/100
NCStarcreek InfinityLabrador RetrieverHerrmann Volker13/100

Novice

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Flatgold's Colour of the NightFlatcoated RetrieverGrimm Anja93/100
2Duckflight Derrygown LinnGolden RetrieverTybussek Barbara92/100
2Etosha of Semmlers Black TreasueFlatcoated RetrieverSemmler Sigrid92/100
4Renssor Gaelic Gold GradyGolden RetrieverHofmann Christina91/100
5Entijo's Brown TaniFlatcoated RetrieverTheiner Elke89/100
6Rushhunter Alpina Atomic JonahGolden RetrieverLoosen Karin87/100
7Hawaii of Gina's HomeGolden RetrieverDeeken Ina86/100
8Delighted Hunter Active AylaLabrador RetrieverOhletz Ralf85/100
8Golden Worker Enthusiastic ZwaluGolden RetrieverHeuser Annette85/100
8Silversnipe SkirlLabrador RetrieverBoskma Douwe85/100
8Soinneanta FinneganGolden RetrieverSoons Petra85/100
12Stonehunter Ice White HopeGolden RetrieverStolle Fabienne84/100
13Stonehunter Julie RoseGolden RetrieverBoettner Ute83/100
14Alma vom ReckbergLabrador RetrieverPetau Jeanette82/100
14Filurin TaxusFlatcoated RetrieverSchaper Claudia82/100
14Golden Worker Enthusiastic RavenGolden RetrieverTheuerkauf Norbert82/100
18LuChiGius Angel (Maya)Golden RetrieverManfred Neuburg81/100
19Thornproof KharooLabrador RetrieverSchäfer Ulla80/100
19Willing´s Boarbusters Gerry SamuelLabrador RetrieverStratmann Jörg80/100
19Windworker's CapersGolden RetrieverLambertz Diana80/100
22Zealous Worker AgentLabrador RetrieverBehrens Jörg79/100
23Davina of enchanted gardenGolden RetrieverDr. Nendel Gabriele77/100
24i-Bolle von den Rheurdter KuhlenLabrador RetrieverKönig Ingrid76/100
24TQ Houston TailorGolden RetrieverElfers Gabi76/100
26Elinor of Semmlers Black TreasureFlatcoated RetrieverGereke Anne75/100
26Windworker's CaltropGolden RetrieverEsser Sarah75/100
30Carrera from golden lake of miraclesGolden RetrieverMaaß Sarah71/100
31Windworker's CatnipGolden RetrieverObermann Franziska70/100
35Work and more Excellent EykoLabrador RetrieverGottlieb Kurt Robert64/100
NCRivercross A Twist in the TaleGolden RetrieverBosse Heiko73/100
NCAJ`s AndraGolden RetrieverLoos Susanne69/100
NCSpeed´n Style Bond, James BondLabrador RetrieverBuisman Andrea66/100
NCEmily of Semmlers Black TreasureFlatcoated RetrieverKrug Gabi63/100
NCSpirit of Chippewa AchmikChesapeake Bay RetrieverSchwoll-Brinkhoff Barbara61/100
NCCool Calen Golden from the pileGolden RetrieverSchewe Barbara60/100
NCHitam van het BevershofFlatcoated RetrieverCornelis Werner59/100
NCBrad Pete vom ReckbergLabrador RetrieverSchippschak Sabrina53/100
NCRenssor Eclipse of my Heart BansheeGolden RetrieverRossner Christiane51/100
NCCricket´s BellisGolden Retrievermundt gabriele50/100
NCWoodfinch JetfireGolden RetrieverScherer Christina47/100
NCGolden Worker Fast and Furious BrooklynGolden RetrieverSeidel Sabine18/100

Beginners

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Tewbell's Carbon JeanFlatcoated RetrieverHeisel Ellen97/100
2Ciao Morle of Mountain Forest GladeLabrador RetrieverSengl Monika96/100
2Delighted Hunter Cheerful MilouLabrador RetrieverDeckers Gesa96/100
4Gala of enchanted gardenGolden RetrieverSabrina Hartmann95/100
4Windworker's DartfordGolden RetrieverJäger Sandra95/100
6Tewbell's Carbon JaneFlatcoated RetrieverTeßmer Ulrich93/100
7Speed´n Style BoydLabrador RetrieverRomeike Dietmar92/100
8Honey-Moon aus Aquis-GranaGolden RetrieverLutterbach Annelie91/100
9Absolut Alpha von der KaninhütteLabrador RetrieverHeddaeus Frank90/100
10Delighted Hunter Active AaronLabrador RetrieverHassel Judith89/100
10Duckflight Eye on JackdawGolden RetrieverBüchting Claudia89/100
10Nura vom Keien FennLabrador RetrieverGrünewald Susanne89/100
13Absolut Amazing Piper von der KaninhütteLabrador RetrieverMeurer Kirsten88/100
13Duckflight Eye on GadwallGolden RetrieverHeuer Anja88/100
13Eaven vom Kleinen Hülser BergLabrador RetrieverSobotta Susanne88/100
15Golden Worker Enthusiastic DelcoGolden RetrieverNabakowski Susanne87/100
15Hummer of the Spring CottageLabrador RetrieverBos Elly87/100
15TrFr Think Twice Ginger Tam's Bella CoolaGolden RetrieverDe Matteis Ileana87/100
18Chester little Dragon from Fire FighterLabrador RetrieverGudauski Gillian86/100
18Enala vom Kleinen Hülser BergLabrador RetrieverMichels Anja86/100
20Celtic Falco a Summoner's TaleGolden RetrieverSchürmann Heike85/100
21Dual's Hope LizzyLabrador Retrievervan Schaijk Will84/100
22Alex vom DunkelschlagLabrador RetrieverHülsemann Walter83/100
22Believe her Soul's a NanaimoNova Scotia Duck Tolling RetrieverZiegenhagen Yvonne83/100
24Paging Lucy of Graceful DelightGolden RetrieverPeper Ulrike82/100
25Big Ben vom ReckbergLabrador RetrieverBlock Bettina79/100
26Funnyline Fieldquest KimcoteGolden RetrieverScholten Geert76/100
NCGleen Mhor's PageGolden RetrieverHarmsen Birgit76/100
NCPaartal Pioneer's IvyFlatcoated RetrieverScherbeck Petra 75/100
NCLochiness Ernst BlofeldLabrador RetrieverAchelpöhler Bärbel72/100
NCWindworker's DevonGolden RetrieverEsser Sarah72/100
NCNette´s Golden Tal Flashlight FinneganGolden RetrieverWerminghaus Heidi70/100
NCChelsea vom SchmiehetalLabrador RetrieverGosch Joachim67/100
NCAnnelie vom Forsthaus am MärkerwaldLabrador RetrieverSturm Michaela65/100
NCEden's Black Diamond Enya Flatcoated RetrieverHarder Janina und Klaus61/100
NCSpirit of Passion Cybele (Sam)Labrador RetrieverSchuermanns Hans57/100
NCCamcor ChuckLabrador RetrieverMaier Stefan54/100
NCStonehunter's LunaGolden RetrieverVogel Klaus51/100
NCDark Devotion Wood WizardFlatcoated RetrieverKooyers Theo30/100