Team_WT_Terhills_Dilsen-Stokkem

Team WorkingTest
3 honden per team
3x Novice/Open honden of 3x beginners honden
Max. 20 teams Novice/Open
Max. 5 teams beginners

meer informatie

Organisatie:Belgian Toller Club
Wedstrijd datum:21/06/2015
Inschrijven voor:07/06/2015
Land:Belgium
Keurmeesters:Roger Wade (UK), Mark Polley (UK, Graham Stanley (UK), Filip Bollen en Lydia Goossens
Contact Persoon:Jelle Huysmans

1

Working Wagging Tails

Team Captain : Sintobin Sabine

283/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Covellyn's Black Archer BJChFlatcoated RetrieverVan Hyfte BarbaraBeginners91/100
Flat-Hunter's Strilie Eye CandyFlatcoated RetrieverSintobin SabineBeginners99/100
Gaytonwood Barry SheeneGolden RetrieverDe Zutter JohnBeginners93/100

1

FINUCO

Team Captain : Herrmann Volker

282/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Cooper from golden lake of miraclesGolden RetrieverMeyer IngridOpen96/100
Dark Anouk von der SteinmauerLabrador RetrieverArndt ElkeOpen87/100
Starcreek InfinityLabrador RetrieverHerrmann VolkerOpen99/100

2

Team_Reichelt_Heike

Team Captain : Reichelt Heike

281/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
B. & Int. FTCH Ragweed's KeedLabrador RetrieverKoch CarolineOpen92/100
Quick Stepers C'est Viva la VitaLabrador RetrieverReichelt HeikeOpen96/100
Quick Stepers CitaliLabrador RetrieverLorenz AnjaOpen92/100

2

Blue King

Team Captain : Bollen Stef

241/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Jake of DukefieldLabrador RetrieverSiitari HeliBeginners76/100
Lea from Ulysse's SpiritLabrador RetrieverFabeck FrançoisBeginners77/100
Liza from Ulysse's SpiritLabrador RetrieverVandersmissen MichèleBeginners88/100

2

Team Fox Red

Team Captain : Schmidt Nicole

241/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Atz vom Angelfeld Labrador RetrieverSchmidt NicoleBeginners88/100
Der Räuber vom Kleinen Hülser BergLabrador RetrieverKrebbers HeikeBeginners80/100
Enala vom Kleinen Hülser BergLabrador RetrieverMichels AnjaBeginners73/100

3

serious fun II

Team Captain : Thielen Charlotte

278/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Pinedale GayleGolden RetrieverThielen CharlotteNovice94/100
PhilGill's KiteGolden RetrieverDames PhilipOpen91/100
Philgill's KodyGolden RetrieverRas SjaakOpen93/100

4

Team_Gliem_Nicole

Team Captain : Gliem Nicole

276/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Dancing Queen of Gina`s HomeGolden RetrieverLenßen SabineOpen84/100
Gundog´s Choice Akela CharuGolden RetrieverGliem NicoleOpen94/100
Savage Run Heedful AidLabrador RetrieverKühn ThomasOpen98/100

4

Oecher Mädchen

Team Captain : Lutterbach Annelie

232/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Golden Worker Enthusiastic JoyGolden RetrieverHahnengreß UrsulaBeginners86/100
Honey-Moon aus Aquis-GranaGolden RetrieverLutterbach AnnelieBeginners76/100
Quaerita ex ChelseaLabrador RetrieverLehmler ChristianeBeginners70/100

5

Team_Schmidt_Denise

Team Captain : Schmidt Denise

275/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Chestnut Hunters Our FreyaLabrador RetrieverSmink JanNovice78/100
Ash vom Lohner BrookLabrador RetrieverSchmidt DeniseOpen99/100
Happymover Gene-FloydGolden RetrieverJeromin KlausOpen98/100

6

Fun en dan de rest

Team Captain : maerievoet gaston

273/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Flying Kangaroo IghorGolden RetrieverDe Peuter NilsOpen90/100
Gundog's Choice ChessGolden RetrieverMeeusen MarijkeOpen90/100
Kay of the Charmed AngelLabrador Retrievermaerievoet gastonOpen96/100

7

Team_Helmrath_Thorsten

Team Captain : Helmrath Thorsten

270/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Ragweed's TripLabrador RetrieverSchneider SabineNovice85/100
Go Back FinlagganLabrador RetrieverHelmrath ThorstenOpen97/100
SL JollyChoc´s BaldurLabrador RetrieverBlank NadiaOpen88/100

8

Team Captain :

266/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Quickrunners AidanLabrador RetrieverAlhava UllaNovice88/100
Brindlebay NinjaLabrador RetrieverDeheyder patsyOpen91/100
Thorn Mill ImpulseGolden RetrieverDeheyder patsyOpen87/100

9

Team Zonder Naam

Team Captain : Buijs Ton

265/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Didi of the Spring CottageLabrador RetrieverVingerhoets PetraOpen84/100
Joon of UpperclawsLabrador RetrieverKeersmaekers JacquemineOpen94/100
Kroonkennel's JavelinLabrador RetrieverBuijs TonOpen87/100

10

The Golden Worker

Team Captain : Boltersdorf Gisela

261/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Golden Worker Best NaomiGRBoltersdorf GiselaOpen90/100
Golden Worker best OdinGolden RetrieverMata Garcia ManuelOpen85/100
Golden Worker Discovery ColinGolden RetrieverWellmann HeikeOpen86/100

11

Dual,s Hope

Team Captain : Van Geel Michel

254/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Dual's Hope Lionheart Labrador RetrieverVan Geel MichelNovice85/100
Dual's Hope IamsamLabrador RetrieverHeeren JefOpen89/100
Dual's Hope Indeed - Jane FT.CH.Labrador RetrieverMichiels RonyOpen80/100

11

Team_Albrecht_Doris

Team Captain : Albrecht Doris

254/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Quickrunners Amazing MajaLabrador RetrieverSohn DorisNovice66/100
Balu Oscar vom alten Trappisten KlosterLabrador RetrieverPerick BeateOpen94/100
Dave von der SteinmauerLabrador RetrieverAlbrecht DorisOpen94/100

13

Team_Tentler_Cornelia

Team Captain : Tentler Cornelia

250/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Golden Worker Discovery DundeeGolden RetrieverJohn PetraOpen94/100
Stoatshead AureliaLabrador RetrieverBucca DaniaOpen83/100
Wencke from Sieg-River (Mala)Labrador RetrieverTentler CorneliaOpen73/100

14

WPL 1

Team Captain : Debersaques John

241/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
catch of catch can of magic trustFlatcoated Retrieverdegryse hermanOpen74/100
Mandaral First EditionFlatcoated RetrieverDe Vriese StefaanOpen84/100
Mistybrook ToscaGolden RetrieverDebersaques JohnOpen83/100

15

oMFG

Team Captain : Svenka Jarka

227/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Adoring Leo of Mountain Forest GladeGolden RetrieverSchäfer AxelOpen90/100
Agile Kent of Mountain Forest GladeGolden RetrieverSvenka JarkaOpen59/100
X-ceptionally Luanne of Mountain Forest GladeGolden RetrieverPhilipp PetraOpen78/100

16

Team ready-steady-go

Team Captain : Kühn Amei

220/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Golden Worker Best BracketGolden RetrieverKühn AmeiOpen59/100
Lennox My Melody of Golden SpiritGRDziambor HubertOpen77/100
Stonehunter Finnish HazelGolden RetrieverBülhoff HeikeOpen84/100

17

Beer And Fun

Team Captain : Kuenen Peter

207/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Cerbel BitternLabrador RetrieverHeijtveldt NinaNovice59/100
Insomina (Dougy)Golden RetrieverKuenen PeterOpen77/100
shimanski van het haesdalLabrador RetrieverVan den Boogaard PerryOpen71/100