WT-Zichem_team

Team workingtest
Een team bestaat uit : 1x Beginners + 1x Novice + 1x Open

meer informatie

Organisatie:Trainingclub De Gouden Jachthoorn
Wedstrijd datum:28/05/2017
Inschrijven voor:13/05/2017
Land:Belgium
Keurmeesters:Jennifer Hay (GB) - Gordon Hay (GB) - Lynn Stringer (GB) & Malcolm Stringer (GB) - Petra Vingerhoets (NL)
Contact Persoon:Andre Ceuppens

1

Van`t Butsels Hofke

Team Captain : Crabbé Cindy

265/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Cerbel ElisabethLabrador RetrieverButaye ChristineBeginners97/100
Monty Of Mystirious PrideLabrador RetrieverCrabbé CindyNovice90/100
Kroonkennel's JonesLabrador RetrieverVangoidsenhoven Bart Open78/100

2

Team_Ceuppens_Andre

Team Captain : Ceuppens Andre

258/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Kroonkennel's OpineLabrador RetrieverChristoph ElisabethBeginners87/100
Red Devil Vendsyssel'sGolden RetrieverDelattin JanNovice77/100
Kroonkennel's JenteLabrador RetrieverCeuppens AndreOpen94/100

3

Team_Jeske_Herman

Team Captain : Jeske Herman

253/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Reedbed AdeleLabrador RetrieverJeske HermanBeginners75/100
Sasawot Andras BoycieLabrador Retrievervan Delden LucieNovice90/100
Dual's Hope Lord FinleyLabrador RetrieverVan der Linden TomOpen88/100

4

Bushmills

Team Captain : De Peuter Nils

243/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Gundog´s Choice Dark SummerLabrador RetrieverBrach JörgBeginners77/100
Copperlake NinjaGolden RetrieverDe Peuter NilsNovice90/100
Kay of the Charmed AngelLabrador Retrievermaerievoet gastonOpen76/100

5

LORRAINE

Team Captain : GUERIN ODILE

238/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
FEATHWOOD MC MOWGLIGolden RetrieverBeaumont JacquelineBeginners91/100
Hera du Rau d'esch Golden RetrieverGeiger JulienNovice70/100
Impala du Rau d'EschGolden RetrieverGUERIN ODILEOpen77/100

5

Tweeties

Team Captain : van Kaam Richard

238/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Handsome Hidde the second off aprilLabrador RetrieverPruijssen van BjornBeginners85/100
Joker of the Spring Cottage (Dexter)Labrador RetrieverLuijendijk JanNovice69/100
Haggis of the Spring CottageLabrador RetrieverBurghout SaskiaOpen84/100

7

Team zonder vrees

Team Captain : Vangoidsenhoven Bart

236/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Kroonkennel's OverdriveLabrador RetrieverVangoidsenhoven Bart Beginners89/100
Noë of Sharon's HometownLabrador RetrieverSpruyt MarioNovice72/100
Stonehunter Inka GreenGolden RetrieverHolemans GerritOpen75/100

8

The Friday Team

Team Captain : Roeten Lynn

232/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Cerbel HunterLabrador RetrieverLamers MarkBeginners81/100
Dual's Hope MitchellLabrador RetrieverRoeten LynnNovice70/100
Dual's Hope I am FloLabrador RetrieverDonselaar NynckeOpen81/100

9

Golden Play

Team Captain : Jäger Sandra

227/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Windworker's Endless MountainGolden RetrieverEsser MarcBeginners38/100
Windworker's DartfordGolden RetrieverJäger SandraNovice92/100
Agile Kent of Mountain Forest GladeGolden RetrieverSvenka JarkaOpen97/100

10

Mark, Search & Blind

Team Captain : Schäfer Axel

223/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Kroonkennel's OkiraLabrador RetrieverVleminckx WimBeginners75/100
Jobeshill Blue Nile (Bobby)Labrador RetrieverHurenkamp DesireeNovice75/100
Adoring Leo of Mountain Forest GladeGolden RetrieverSchäfer AxelOpen73/100

11

Spassteam

Team Captain : Geerlings Anja

222/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Golden Lining Absolute ZoraGolden RetrieverVogels MichaelBeginners72/100
French-Quarter-Friend's D'ArtagnanFlatcoated RetrieverMeyer-Otten BirgitNovice76/100
Duckflight Crested LarkGolden RetrieverGeerlings AnjaOpen74/100

12

All Blacks

Team Captain : Smits Joost

221/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Cerbel HopeLabrador RetrieverKeldermans EllyBeginners95/100
Mike From The Gundog FarmLabrador RetrieverKolsteren TheaNovice53/100
Dual's Hope LewisLabrador RetrieverSmits JoostOpen73/100

13

The Black Devils

Team Captain : Rayen Ronny

219/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Flatgold's Fearless Stunning FarrellFlatcoated RetrieverRayen RonnyBeginners81/100
Otis of Mystirious PrideLabrador RetrieverSchapmans ElieNovice86/100
Kroonkennel's IzegrimLabrador RetrieverVan der Stappen DirkOpen52/100

14

Windworker´s

Team Captain : Esser Sarah

208/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Windworker's Eldorado Evo MoGolden RetrieverSchmitz Anke Beginners60/100
Windworker's DevonGolden RetrieverEsser SarahNovice87/100
Windworker's Black PepperGolden RetrieverLambertz ElenaOpen61/100

15

Cannelloni & French Fries

Team Captain : Fabeck François

194/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Starcreek NomiLabrador RetrieverBucca DaniaBeginners79/100
Liza from Ulysse's SpiritLabrador RetrieverVandersmissen MichèleNovice35/100
Lea from Ulysse's SpiritLabrador RetrieverFabeck FrançoisOpen80/100

16

J.A.K

Team Captain : Savels Jef

173/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Hollygreen's Brilliant Love ShotGolden RetrieverBoonen KatrienBeginners49/100
INT. FTCH Westmacott Heidi (Shiva)Labrador RetrieverVerheire AnnNovice93/100
Mayflower Dancer's Lilly-RoseGolden RetrieverSavels JefOpen31/100

17

FLYING KANGAROO

Team Captain : Gevens Katrien

165/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Flying Kangaroo OnaGolden RetrieverCuylaerts JozefBeginners71/100
Menno MGolden RetrieverGevens KatrienNovice76/100
Flying Kangaroo GalloGolden RetrieverRoelants CyrielOpen18/100

18

Black&Gold

Team Captain : Debersaques John

157/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Brave Noodles di Siena vom PalmblickFlatcoated RetrieverDebersaques JohnBeginners57/100
Flat-Hunter's Strilie Eye CandyFlatcoated RetrieverSintobin SabineNovice44/100
Tofts People Are Strange 'Lucy'Golden RetrieverHaerens HildeOpen56/100

19

Golden Dreams

Team Captain : Schuurmans Gera

152/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Gleen Mhor's WisperGolden RetrieverJacobs IreneBeginners59/100
Sky my Melodie of Golden SpiritGolden RetrieverSchuurmans GeraNovice56/100
X-Factor Jayne Of Mountain Forest GladeGolden RetrieverHolkeboer YvonneOpen37/100