WT-Zichem_team

Team workingtest.
Een team bestaat uit : 1x Beginners + 1x Novice + 1x Open

meer informatie

Organisatie:Trainingsclub De Gouden Jachthoorn vzw
Wedstrijd datum:02/06/2019
Inschrijven voor:19/05/2019
Land:Belgium
Keurmeesters:Tony Parnell (GB) - Mike Larkin (GB) - Roger Tozer (GB) - Tom Boyd (GB) - Chantal Goreux (B)
Contact Persoon:André Ceuppens

1

Die Golden-Gang

Team Captain : Michael Vogels

278/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Alan Miles of Seaside AmberGolden RetrieverJeromin KlausBeginners98/100
Golden Lining Blazing JaggerGolden RetrieverKohlhase LenaNovice88/100
Golden Lining Absolute ZoraGolden RetrieverVogels MichaelOpen92/100

2

Dream-Team

Team Captain : Thomas Haubold

265/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Pacey vom Keien FennLabrador RetrieverLang ReginaBeginners86/100
Back to the Roots I am PepperGolden RetrieverHaubold ThomasNovice85/100
French-Quarter-Friend's D'ArtagnanFlatcoated RetrieverMeyer-Otten BirgitOpen94/100

3

Team Black and Yellow

Team Captain : Perry Van den Boogaard

251/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Jace Rising Star of Chamebe DreamsLabrador RetrieverPepels KimBeginners96/100
Jersey girls RaileyLabrador RetrieverVan den Boogaard PerryNovice84/100
Cerbel BitternLabrador RetrieverHeijtveldt NinaOpen71/100

4

TEAM The Unstoppables

Team Captain : Cornelia Tentler

245/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Danube Boondocks Amber DHENYALabrador RetrieverDr. Krings-Ernst IlanaBeginners87/100
Polarfischer FittipaldiLabrador RetrieverKoecke Dr. AmélieNovice75/100
Jersey Girls PatchLabrador RetrieverTentler CorneliaOpen83/100

5

TEAM ALL BLACKS

Team Captain : Estelle VILLIER

241/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Dyana' Lys N'Joy Next New Hope "Naska"Labrador RetrieverVILLIER EstelleBeginners91/100
Connivence MakitaLabrador RetrieverVILLIER EstelleNovice80/100
Lucky des Bords de SangeLabrador RetrieverVILLIER EstelleOpen70/100

6

FC De kampioenen

Team Captain : Gilbert

236/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Kroonkennel's PukLabrador RetrieverCeuppens SonjaBeginners65/100
Kroonkennel's PaykaLabrador RetrieverCeuppens AndreNovice89/100
Deep lake pacoLabrador RetrieverVan Steenberghe GilbertOpen82/100

7

Smoking Bandits

Team Captain : Sandra Jäger

223/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Elza's Memory Remus de ChampagneGolden RetrieverDebersaques JohnBeginners58/100
Rocket Star PoirotLabrador RetrieverSavels JefNovice97/100
Windworker's DartfordGolden RetrieverJäger SandraOpen68/100

8

Triple Mix

Team Captain : Gerrit Holemans

221/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
MangojuiceLabrador RetrieverButaye ChristineBeginners56/100
Flatgold's Fearless Stunning FarrellFlatcoated RetrieverRayen RonnyNovice90/100
Stonehunter Inka GreenGolden RetrieverHolemans GerritOpen75/100

9

Mistyworker

Team Captain : Sarah Esser

215/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Mistybrook EstefanGolden RetrieverAshdown RichardBeginners78/100
Windworker's Endless MountainGolden RetrieverEsser MarcNovice67/100
Windworker's DevonGolden RetrieverEsser SarahOpen70/100

10

TEAM Annelie Lutterbach

Team Captain : Annelie Lutterbach

202/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Janice aus Aquis-GranaGolden RetrieverLutterbach AnnelieBeginners78/100
Golden Worker Enthusiastic JoyGolden RetrieverHahnengreß UrsulaNovice66/100
Spirit of Chippewa AchmikChesapeake Bay RetrieverSchwoll-Brinkhoff BarbaraOpen58/100

11

Die Eifelhexen

Team Captain : Isabelle Dorschel

156/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Windworker's FirelillyGolden RetrieverSimons AlinaBeginners12/100
Windworker's English TeakGolden RetrieverLambertz DianaNovice74/100
Windworker's DolphinGolden RetrieverDorschel IsabelleOpen70/100

12

Of Mystirious Pride

Team Captain : Bart Vangoidsenhoven

149/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
ROCKET STAR QasperLabrador RetrieverVan Langenhof RobinBeginners43/100
Priska des Quatre CyprèsLabrador RetrieverVangoidsenhoven Bart Novice55/100
Monty Of Mystirious PrideLabrador RetrieverCrabbé CindyOpen51/100