WT-Brasschaat_team

Team WT
Teams van 3 Beginners
Teams van 3 Novice/Open

meer informatie

Organisatie:Belgian Toller Club
Wedstrijd datum:16/06/2019
Inschrijven voor:02/06/2019
Land:Belgium
Keurmeesters:graham stanley (uk), richard beckerleg (uk), rinus heijmans (nl) en rob schmidt (nl)
Contact Persoon:Jelle Huysmans

1

TEAM Dynamiet

Team Captain : Mario Spruyt

263/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Basil of t'Angels CourtLabrador RetrieverVan Poeck GudrunOpen263/300
INT. FTCH Westmacott Heidi (Shiva)Labrador RetrieverVerheire AnnOpen263/300
Noë of Sharon's HometownLabrador RetrieverSpruyt MarioOpen263/300

1

Q-Team

Team Captain : Bart Vangoidsenhoven

246/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
ROCKET STAR QasperLabrador RetrieverVan Langenhof RobinBeginners246/300
Starcreek QuarterbackLabrador RetrieverSchuermans GuyBeginners246/300
Rocket Star Quality TimeLabrador RetrieverVangoidsenhoven Bart Beginners246/300

2

Dark Chocolate

Team Captain : Iris Pecha

256/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Aik Arthos vom DunkelschlagLabrador RetrieverBoelter ElisabethOpen256/300
Brenjon HettyLabrador RetrieverBecker KatrinOpen256/300
Evaine von der KlifflinieLabrador RetrieverPecha IrisOpen256/300

2

TEAM Dummy Diggers

Team Captain : Fred de Booij

256/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Holland`s Brad of UpperclawsLabrador RetrieverSchokker VictorineOpen256/300
Prestadet's Mr Ben (Mylo )Labrador Retrieverde Booij FredOpen256/300
Sasawot Agotha LanyLabrador RetrieverSlutter LonnekeOpen256/300

2

TEAM ZERO WASTE

Team Captain : Kristie Deckers

243/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Brightonyx Q'Blackwoods (Woody)Flatcoated RetrieverSevit DimitriBeginners243/300
Kensteen RocketLabrador RetrieverDeckers KristieBeginners243/300
Starcreek NomiLabrador RetrieverBucca DaniaBeginners243/300

3

Three of a kind

Team Captain : Sabine Sintobin

224/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Oliver Of Sweetmeat'sGolden Retrieverbossuyt tonyBeginners224/300
Phien of Sharon's HometownLabrador RetrieverVan Oostende hendrikBeginners224/300
QTPie a Bullet for a Dime of Perfect PromiseFlatcoated RetrieverSintobin SabineBeginners224/300

4

TEAM the tall ones

Team Captain : Desiree Hurenkamp

254/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Clockwork BushmillsLabrador RetrieverVan den Bergh ElsOpen254/300
Hummer of the Spring CottageLabrador RetrieverBos EllyOpen254/300
Jobeshill Blue Nile (Bobby)Labrador RetrieverHurenkamp DesireeOpen254/300

5

Wild Things

Team Captain : Thomas Haubold

251/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Back to the Roots I am PepperGolden RetrieverHaubold ThomasOpen251/300
French-Quarter-Friend's D'ArtagnanFlatcoated RetrieverMeyer-Otten BirgitOpen251/300
Golden Lining Absolute ZoraGolden RetrieverVogels MichaelOpen251/300

6

TEAM Gera Schuurmans

Team Captain : Gera Schuurmans

246/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Pinedale Braylach RigbyGolden RetrieverAlbrecht BeatriceOpen246/300
Pinedale GayleGolden RetrieverThielen CharlotteOpen246/300
Sky my Melodie of Golden SpiritGolden RetrieverSchuurmans GeraOpen246/300

6

TEAM Golden Worker...

Team Captain : Angelika Theuerkauf

246/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Golden Worker Enthusiastic RavenGolden RetrieverTheuerkauf NorbertOpen246/300
Golden Worker Fast and Furious ChenokGolden RetrieverMata Garcia ManuelOpen246/300
Golden Worker Hurricane RyderGolden RetrieverTheuerkauf AngelikaOpen246/300

8

Of Mystirious Pride

Team Captain : Cindy Crabbé

245/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Deep lake pacoLabrador RetrieverVan Steenberghe GilbertOpen245/300
Monty Of Mystirious PrideLabrador RetrieverCrabbé CindyOpen245/300
Priska des Quatre CyprèsLabrador RetrieverVangoidsenhoven Bart Open245/300

8

TEAM Firestarter

Team Captain : Gregory Huygens

245/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Gayton's Crown des Fields de MaunyLabrador RetrieverHuygens GregoryOpen245/300
Gundog's Choice FellowLabrador RetrieverCorzilius Julien Open245/300
Gundog´s Choice Flame (Lemmy)Labrador RetrieverFrohne ArianeOpen245/300

8

TEAM Flying Black Hunters

Team Captain : Cornelia Tentler

245/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Go Back Brothers in ArmsLabrador RetrieverTentler CorneliaOpen245/300
Kay of the Charmed AngelLabrador Retrievermaerievoet gastonOpen245/300
Wencke from Sieg-River (Mala)Labrador RetrieverTentler CorneliaOpen245/300

11

Sasawot

Team Captain : Jurjen Dijkstra

242/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Impress Inoa The Second off AprilLabrador RetrieverKurver AnoukOpen242/300
Sasawot Aranka SterreLabrador RetrieverBrugge PedroOpen242/300
Sasawot Aranyu SinneLabrador RetrieverDijkstra JurjenOpen242/300

12

TEAM Gudrun Schweifel

Team Captain : Gudrun Schweifel

228/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Cooper's Golden Candid CrimbleGolden RetrieverFaßbender JudithOpen228/300
Cooper´s Golden Candid BootsGolden RetrieverRolland IrisOpen228/300
Robenda CassiopeiaLabrador RetrieverSchweifel GudrunOpen228/300

13

TEAM of Ginas Home

Team Captain : Sabine Lenßen

220/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Kate of Gina's HomeGolden RetrieverLenßen SabineOpen220/300
LiNeeta of Gina's HomeGolden RetrieverScholz JenniferOpen220/300
Liu of Gina's Home Golden RetrieverZiebell GabiOpen220/300

14

TEAM Beer and fun

Team Captain : Perry Van den Boogaard

216/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Feathwood Mc Muppet Golden RetrieverKuenen PeterOpen216/300
Hillfields BrayleyLabrador RetrieverHeijtveldt NinaOpen216/300
Jersey girls RaileyLabrador RetrieverVan den Boogaard PerryOpen216/300

15

TEAM Yellow & Black

Team Captain : Liesbeth Boerée - Kempenaars

186/300

HondRasVoorjagerLandKlasseResultaat
Castle Village Ash (Knut)Labrador RetrieverKempenaars e.v. Boeree LiesbethOpen186/300
Castle Village AvonLabrador Retrieverde Koningh EstherOpen186/300
No Doubt of Zofie's ChoiceLabrador RetrieverHahn KevinOpen186/300