WT-RTT

Max. 90 Hunde
Classes: Beginners, Novice, Open (Anfänger, Fortgeschrittene und Offene Klasse)

meer informatie

Organisatie:Retriever Trainings Treff e.V
Wedstrijd datum:08/06/2019
Inschrijven voor:11/05/2019
Land:Germany
Keurmeesters:
Contact Persoon:Klaus Grond


Open

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Dovers Marliese of Enigmatic Patience Golden RetrieverWassmuth Michèle94/100
2Alma´s Ace vom Himmelsberger WaldLabrador RetrieverPetau Jeanette94/100
3Duckflight Eye on JackdawGolden RetrieverBüchting Claudia91/100
4Cool Marker's FosterGolden RetrieverBoegershausen Hans Andreas91/100
5Rushhunter Alpina Atomic JonahGolden RetrieverLoosen Karin90/100
6Chestnut Hunter OlympiaLabrador RetrieverWenning Jutta89/100
6Duckflight Eye on MagpieGolden RetrieverZvolsky Norma89/100
8Hollygreen`s Brilliant MerlinGolden RetrieverOstendorf Silvia86/100
8Kay of the Charmed AngelLabrador Retrievermaerievoet gaston86/100
8Luca vom Keien FennLabrador RetrieverBergmann Barbara86/100
11Wencke from Sieg-River (Mala)Labrador RetrieverTentler Cornelia85/100
12Andras Janne vom DunkelschlagLabrador RetrieverBerger-Göddecke Ursula78/100
13Never change GhandaliLabrador RetrieverRiecher Viktoria73/100
NCHoney-Moon aus Aquis-GranaGolden RetrieverLutterbach Annelie73/100
NCSpirit of Chippewa AchmikChesapeake Bay RetrieverSchwoll-Brinkhoff Barbara69/100
NCTreasureYarden´s A.J. Ruby TuesdayLabrador RetrieverWeiß Annette68/100
NCMenno MGolden RetrieverGevens Katrien67/100
NCTewbell's Carbon JaneFlatcoated RetrieverTeßmer Ulrich62/100
NCGolden Worker Enthusiastic CorryGolden RetrieverHeidelauf Gabriele58/100
NCSL JollyChoc´s EnyaLabrador RetrieverLemke Sandra58/100
NCAbsolute Power's AntonyGolden RetrieverRoemer Christina48/100

Novice

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Bruno terra mariqueFlatcoated RetrieverHeylmann Reiner 96/100
2Fir green AlleyLabrador RetrieverHajooze Sarah90/100
3Golden Worker Enthusiastic JoyGolden RetrieverHahnengreß Ursula88/100
4Gundog´s Choice Flame (Lemmy)Labrador RetrieverFrohne Ariane88/100
5Delighted Hunter Diamond CandyLabrador RetrieverKühlem Gabriele87/100
5Von der Mohnenfluh Agnetha Liv Labrador RetrieverEhlen-Junge Birgit87/100
7Whispering Wind It's friendship RonjaFlatcoated RetrieverFaber Sabine86/100
8Sasawot Agotha LanyLabrador RetrieverSlutter Lonneke85/100
9Cooper's Golden Candid CrimbleGolden RetrieverFaßbender Judith82/100
9Dashing Fly of Nature's GardenLabrador RetrieverDr. Freudenthal Ute82/100
9Silent Worker's ElroyLabrador RetrieverLehmkuhl Berthold82/100
12Phoenix vom Keien FennLabrador RetrieverMohr Myriam80/100
13Fir Green AshLabrador RetrieverWilhelm Carolin79/100
13Silent Worker´s EbonyLabrador RetrieverKnechtel Katja79/100
15Back to the Roots HunterGolden RetrieverIrlenbusch Beate78/100
16Muschelsucher Chili PepperLabrador RetrieverDellbrügge Nicole73/100
17Back to the Roots Into the SkyGolden RetrieverIrlenbusch Stefan70/100
NCMuschelsucher Capone (Luc)Labrador RetrieverKuhlmann Werner77/100
NCQuesting Q Hopeful CooperLabrador RetrieverBartos Peter75/100
NCIceroot‘s ChiaroLabrador RetrieverKapetanovic Sebastian74/100
NCZealous Worker BlythLabrador RetrieverRuwisch Sabine73/100
NCHuels' Hunters LennyLabrador RetrieverFischer Sabrina69/100
NCNostro Bruno umbra fidaFlatcoated RetrieverMarotta Sylvia69/100
NCFlatgold's Full Steam aheadFlatcoated RetrieverPeper Ulrike68/100
NCDanube Boondocks Amber DHENYALabrador RetrieverDr. Krings-Ernst Ilana67/100
NCIceroot's DwynwenLabrador RetrieverMuskat Kim Alexia66/100
NCPacey vom Keien FennLabrador RetrieverLang Regina62/100
NCPaartal Pioneer's IvyFlatcoated RetrieverScherbeck Petra 58/100
NCEtu Duncan of Catwiesels WhirlwindGolden RetrieverFünfzig Björn54/100
NCSpeed `n Style Be my yellow BaliLabrador RetrieverEl Sawaf Dina54/100
NCRhypyker TeaselLabrador RetrieverGrond Gabi51/100
NCChapeau Chilli Pepper von der KaninhütteLabrador RetrieverHolstein ilona50/100
NCChester little Dragon from Fire FighterLabrador RetrieverGudauski Gillian49/100
NCCastle Village Ash (Knut)Labrador RetrieverKempenaars e.v. Boeree Liesbeth46/100
NCGundog´s Choice Flinte (Purdey)Labrador RetrieverHuygens Gregory45/100
NCBackbraes CarlingLabrador RetrieverRomeike Dietmar39/100
NCSpeed´n Style Especially for me RavenLabrador RetrieverBuisman Andrea35/100

Beginners

PlaatsHondRasVoorjagerLandResultaat
1Jace Rising Star of Chamebe DreamsLabrador RetrieverPepels Kim93/100
2Nette's Golden Tal IliaGolden RetrieverOhletz Sylvia92/100
3Kensteen RocketLabrador RetrieverDeckers Kristie91/100
4Windworker's Foxglove Golden RetrieverLudes Sabine91/100
5Delighted Hunter Enjoy RockyLabrador RetrieverOhletz Ralf87/100
5SL JollyChoc's FireflyLabrador RetrieverSchoepe Sabine87/100
7Happy Lilly My Golden Future DreamGolden RetrieverNeuburg Manfred86/100
8Go Back Walk in LineLabrador RetrieverGrond Eva85/100
9Hopeful Soulmate Charming Hazel CopperfieldGolden RetrieverMueller Melitta83/100
10Brightonyx Q'Blackwoods (Woody)Flatcoated RetrieverSevit Dimitri77/100
11Play Mor Raisin The BarLabrador RetrieverScholl Anja 74/100
11Windwood's Diamond in the DarkGolden RetrieverShili Sarah74/100
13Nette's Golden Tal HazelGolden RetrieverOhm Birgit69/100
14Delwyn vom StrumhügelGolden RetrieverRoemer Ernst66/100
14Midnight Lovers Jimmy`s DreamFlatcoated RetrieverLeipertz Georg66/100
NCJule vom Wachtberger LändchenLabrador RetrieverGrandt Iris76/100
NCGreenpond EmmaLabrador RetrieverBuerse-Hanning Annette73/100
NCHope Fellow for LifeLabrador RetrieverMager Harald71/100
NCBack to the Roots InfinityGolden RetrieverDidszilatis Manfred69/100
NCWhispering Oaks Noble Finale NikeGolden RetrieverGrond Bianca64/100
NCIceroot‘s FaithLabrador RetrieverZintl Michael57/100
NCNever change Gasper (Barney)Labrador RetrieverKleine Ulrike53/100
NCEinstein Dark Angel of EternityFlatcoated RetrieverGevers Reinhard33/100